Kırmızı ve mavi takımların zeka ve iletişim becerilerini sergilediği bu oyun, nefesleri kesen bir rekabete sahne oldu.

ZORLU YARIŞTA MAVİ TAKIMIN ÜSTÜNLÜĞÜ

Survivor Anlat Bakalım kim kazandı 3 Mayıs 2024 Dün akşam Survivor ödül oyununu hangi takım aldı Dominikte eğlence dolu anlar... İşte yemek ödülünü kazanan takım

Dokunulmazlık oyunlarının ardından kıyasıya bir mücadele daha başladı. Bu kez, mavi ve kırmızı takımlar "Anlat Bakalım" ödülü için karşı karşıya geldi. Kelime dağarcıklarını kullanarak takım arkadaşlarına birbirinden eğlenceli ipuçları veren yarışmacılar, yasaklı kelimeleri kullanmadan en doğru ifadeyi bulmaya çalıştılar.

İnci Taneleri Fragman 17 Bölüm İzle: İnci Taneleri 17. Bölüm Fragmanı! Kanal D İnci Taneleri Dizisi 17. Bölüm Fragmanı AZEM ÖLDÜ MÜ? İnci Taneleri Fragman 17 Bölüm İzle: İnci Taneleri 17. Bölüm Fragmanı! Kanal D İnci Taneleri Dizisi 17. Bölüm Fragmanı AZEM ÖLDÜ MÜ?

MAVİ TAKIMIN HÜCUMU: DAMLA, ATAKAN, HİLMİ CEM

Survivor Anlat Bakalım kim kazandı 3 Mayıs 2024 Dün akşam Survivor ödül oyununu hangi takım aldı Dominikte eğlence dolu anlar... İşte yemek ödülünü kazanan takım

Anlat Bakalım oyununda mavi takımın üstünlüğü, Damla, Atakan ve Hilmi Cem'in etkileyici performansıyla belirlendi. Bu üçlü, rakiplerine karşı üstün bir performans sergileyerek takımlarını zaferle buluşturdular. Yasaklı kelimelerden kaçınarak en çok kelimeyi bilen isimler arasına girmeyi başardılar ve takımlarına sandviç ve soğuk kahve ödülünü kazandırdılar.

HEYECAN DOLU ANLAR VE EĞLENCELİ İPUCULAR

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI

Anlat Bakalım mücadelesi, ekran başındaki izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Zeka ve iletişim becerilerini bir araya getiren yarışmacılar, hem takım arkadaşlarına hem de seyircilere unutulmaz bir gösteri sundular. Yasaklı kelimelerden kaçınarak, kelimeler arasında ustaca gezinen yarışmacılar, izleyicileri gülümsetti ve heyecanlandırdı.

MAVİ TAKIMIN ZAFERİ VE ÖDÜLÜ

Sonunda, nefes kesen bir mücadelenin ardından mavi takım, "Anlat Bakalım" oyununun galibi oldu. Damla, Atakan ve Hilmi Cem'in başarılı performansı, takımlarına sandviç ve soğuk kahve ödülünü getirdi. Bu zaferle birlikte mavi takım, Survivor All Star'da bir kez daha adını altın harflerle yazdırdı.