Uzun bir süredir ilişki yaşayan Yasemin Mori ve Emre Irmak, sessiz sedasız evlendiler ve bu mutlu haberi sosyal medya platformlarından duyurdular. 42 yaşındaki başarılı şarkıcı, gelinlik giydiği ve sevgilisiyle olan bu özel anı ölümsüzleştirdiği bir fotoğrafını paylaşarak takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Soyadı Değişikliği Sürprizi: Yasemin Mori Artık Yasemin Mori Irmak!

Evliliklerinin ardından, Yasemin Mori'nin soyadında yapılan değişiklik dikkat çekti. Ünlü çift, bundan sonra "Emre Irmak & Yasemin Mori Irmak" olarak anılacaklar. Mori'nin paylaşımında belirttiği gibi, "Hayat, planladıklarımızın ötesinde sürprizlerle doludur."

Mutluluğun Fotoğrafı: Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü!

Yasemin Mori'nin gelinlikle poz verdiği ve Emre Irmak'la olan bu mutlu anı kutladığı fotoğraf, sosyal medyada hızla yayıldı ve büyük beğeni topladı. Sevenleri ve hayranları, çiftin bu özel günlerinde yanlarında olduğunu belirterek mutluluklarını paylaştılar.

Kara Ağaç Destanı 13 son bölüm fragman! Yeni tanıtımı TRT1 nereden izlenebilir? Kara Ağaç Destanı 13 son bölüm fragman! Yeni tanıtımı TRT1 nereden izlenebilir?

EMRE IRMAK KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Emre Irmak 27 Mayıs 1977’de İstanbul’da doğdu. Babası da müzisyen olan Emre Irmak henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı.

İlk solo konserini 7 yaşında Galatasaray Lisesi’nde verdi. 10 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak klasik müzik eğitimine başladı.

İlk reklam cingıllarını 14 yaşında bir sigorta kuruluşu, 15 yaşında Radio Blue için besteleyen Emre Irmak erken yaşta başladığı müzik kariyerini konservatuar eğitimini yarıda bırakarak pop müzik alanında sürdürmeye karar verdi. Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu ile konser çalışmaları yaptı.

İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı.

2005’de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10’larca ödül alan Yasemin Mori’nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu.Türkiye’nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı.