Son Dakika Osmaniye Haberleri... Osmaniye Belediyesi, kurban bayramı tatili süresince ara verdiği asfalt yol yapım çalışmalarına Atatürk Caddesi üzerinde yeniden başladı. Asfalt kazıma işlemlerini ve zemin iyileştirmesini kısa sürede tamamlayarak sıcak asfalt serimini gerçekleştirecek.

Osmaniye Belediyesi, şehir genelinde yol yapım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kurban bayramı tatili nedeniyle kısa bir süreliğine ara verilen Atatürk Caddesi’ndeki asfalt çalışmalarına yeniden başlandı. Belediye ekipleri, asfalt kazıma ve zemin iyileştirme işlemlerini kısa sürede tamamlayarak, sıcak asfalt serimine geçecek.

G R F Jzz Q Wo A E9 G JnYoğun Çalışma Süreci

Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz'den  "Şehit Ailelerine Anlamlı Ziyaret: Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz'den "Şehit Ailelerine Anlamlı Ziyaret:

Belediye ekipleri, Atatürk Caddesi üzerinde yoğun bir çalışma süreci başlattı. Özellikle trafiğin yoğun olduğu bu cadde üzerinde yapılan asfalt kazıma işlemleri ve zemin iyileştirmeleri, büyük bir titizlikle yürütülüyor. Hedef, kısa sürede bu işlemleri tamamlayarak, sıcak asfalt serimini gerçekleştirmek ve caddeyi yeniden trafiğe açmak.

G R F Jzz N Xk A A D Zh S

Vatandaşların Memnuniyeti Ön Planda

Osmaniye Belediyesi, çalışmalarını vatandaşların günlük hayatını minimum düzeyde etkileyecek şekilde planlıyor. Yapılan açıklamada, belediyenin asfalt çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak, vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yolları kullanabilmesi için tüm ekiplerin seferber edildiği belirtildi.

G R F Jzz S W M A A N Bz L

Çalışmalar sırasında trafik düzenlemeleri yapılarak, sürücülerin ve yayaların güvenliği sağlanıyor.

Editör: Zeliha YAKUT