Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi, sosyal medya hesabından eşi Wanda Nara ile verdiği romantik pozları peş peşe sıraladı. Başarılı futbolcunun bu paylaşımları, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, evliliklerinin 10. yıl dönümünü kutlamak için İtalya'nın Roma şehrine gitti. Icardi, bu özel anı sosyal medya hesabında paylaştığı romantik fotoğraflarla ölümsüzleştirdi. Yıldız futbolcu, paylaşımlarına duygusal bir not ekleyerek eşine olan sevgisini ifade etti.

Mauro Icardi Ve Wanda Nara 3

Yalı Çapkını dizisi Afra Saraçoğlu’nun yerine kim gelecek? Yalı Çapkını dizisi Afra Saraçoğlu’nun yerine kim gelecek?

Icardi'nin Duygusal Notu

Mauro Icardi, paylaştığı fotoğrafların altına şu notu düştü: "Bugün, evliliğimizin on yılını kutlarken, kendimi paylaştığımız inanılmaz yolculuğu düşünürken buluyorum. Bu on yıl sevginin, sabrın ve büyümenin bir kanıtıydı ve her an senin yanında paha biçilemezdi. Evlendiğimiz günü dün gibi hatırlıyorum. Sana doğru yürürken ve dünyamı aydınlatan o gülümsemeyle seni görmekten duyduğum mutluluk hala hayatımın en değerli anlarından biri. O günden beri kahkaha, sevgi ve hepsinden önemlisi harika bir aile kurduk."

Wanda Nara'ya Övgüler

Icardi, eşine olan hayranlığını şu sözlerle dile getirdi: "Sen olağanüstü bir annesin. Çocuklarımıza nasıl baktığını ve sevdiğini görmek beni hayranlıkla dolduruyor. Sınır tanımayan bir şefkatin ve bana her gün ilham veren bir gücün var. Miniklerimize aşıladığınız değerler ve nezaket sizin ne kadar harika bir insan olduğunuzu yansıtıyor."

Mauro Icardi Ve Wanda Nara 2

"Sonsuz Şükranlarımı Sunuyorum"

Yıldız futbolcu, duygusal paylaşımını şu cümlelerle tamamladı: "Her gün yanımda olduğun için şükrediyorum. Zor zamanlarda koşulsuz desteğiniz ve mutlu zamanlarda bulaşıcı sevinciniz hayatı güzel ve dolu bir yolculuğa dönüştürüyor. Ortağım, sırdaşım ve en iyi arkadaşımsın. Sende, zamanı ve kelimeleri aşan bir aşkı buldum. Bu on yıl sadece bir başlangıç. Geleceğin bizim için getireceği her şey için heyecanlıyım, henüz gerçekleştirmemiz gereken tüm hayaller ve paylaşacağımız anlar için. Olduğun kişi olduğun, beni olduğun gibi sevdiğin ve ailemizin en önemli parçası olduğun için teşekkür ederim. Seni kelimelerin anlatamayacağı kadar çok seviyorum ve birlikte geçirdiğimiz her gün için mutlu hissediyorum. Bir on yıl daha ve daha nice yıllara sonsuz aşkımı, adanmışlığımı ve sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

Mauro Icardi'nin bu paylaşımı, sosyal medya takipçilerinden büyük beğeni topladı ve çiftin romantik anları magazin dünyasında geniş yankı buldu.

Editör: Zeliha YAKUT