Gelin ve Damat Aileleri Arasındaki Kavga Kanlı Bitti: Damat Komada, Gelinin Ailesi Bıçaklanıp Darp Edildi Gelin ve Damat Aileleri Arasındaki Kavga Kanlı Bitti: Damat Komada, Gelinin Ailesi Bıçaklanıp Darp Edildi

Şehit Polis Memuru Cemalcan Ev Kimdir nasıl şehit oldu, nereli?

Kocaeli’nde trafik polis memuru olarak görev yapan Cemalcan Ev, 29 Haziran’da göreve giderken meydana gelen trafik kazasında ağır yaralandı. Görev sırasında D-100 Karayolu’nda polis otosuyla ilerlerken kaza yapan Ev, olay yerinde ilk müdahaleleri aldıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit düştü.

Cemalcanşehit...

Şehit Polis Memuru Cemalcan Ev'in Cenaze Töreni Ne Zaman Yapılacak?

Şehit polis memuru Cemalcan Ev için bugün saat 10.00’da Kocaeli Emniyet Müdürlüğü önünde resmi bir tören düzenlenecek. Törenin ardından şehidin naaşı memleketi Ordu’ya gönderilecek. Ordu’nun Gölköy ilçesine bağlı Kaleköy Köy Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılınacak. Cemalcan Ev’in cenazesi, aynı köy mezarlığında toprağa verilecek.

Cemalcanşehitt

Şehit Polis Memuru Cemalcan Ev'in Cenaze Detayları ve Katılım Bilgileri

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenecek törene meslektaşları, aile üyeleri ve Kocaeli halkı katılım gösterecek. Cenaze, resmi törenlerin ardından memleketi Ordu’ya uğurlanacak. Gölköy’deki cenaze törenine ise yerel yöneticiler, şehidin ailesi ve köy halkı yoğun katılım gösterecek. Şehit polis memuru, Kaleköy’de kılınacak ikindi namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlanacak.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Şehit Polis Memuru Cemalcan Ev  İçin Ne Dedi?

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, şehit polis memuru Cemalcan Ev’in ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileyerek, şehidin görev başında kahramanca görevini icra ederken hayatını kaybettiğini belirtti. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, şehidin anısına saygı duruşunda bulunacaklarını ve cenaze töreninin ardından şehidin hatırasını yaşatmak adına çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini ifade etti.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım