Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği İnci Taneleri dizisi, perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşuyor. Dizinin yeni bölümü heyecanla beklenirken, yaşanacak sürpriz gelişmeler merak konusu oldu.

Finali Yaklasan Inci Taneleri 1

KADROSU YILDIZLARLA DOLU

Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, ve Kubilay Aka gibi usta oyuncuların paylaştığı İnci Taneleri dizisi, güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Her hafta izleyicilere derinlikli hikayesi ve etkileyici performanslarıyla unutulmaz anlar yaşatan dizi, sezon finaline yaklaşırken daha da heyecanlanıyor.

BEKLENMEDİK GELİŞMELER KAPIDA!

Yapılan haberlere göre, İnci Taneleri dizisinin yeni bölümünde beklenmedik olaylar yaşanacak. Özellikle Dilber'in planının sızması, dizinin seyrini tamamen değiştirebilir. Zahir'in serbest kalmasıyla birlikte ortaya çıkan sıkıntılar, Yıldız ve Dilber'in yeni iş kurma planlarını da tehlikeye atacak gibi görünüyor.

Üç Kız Kardeş Kanal D bugün var mı, 18 Mayıs akşam yeni bölümü yayınlanacak mı? Üç Kız Kardeş Kanal D bugün var mı, 18 Mayıs akşam yeni bölümü yayınlanacak mı?

Finali Yaklasan Inci Taneleri 2

YILMAZ ERDOĞAN'IN İMZASIYLA YENİ BÖLÜM

Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu İnci Taneleri dizisinin yeni bölümü, perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Seyirciler, bu heyecan dolu bölümde yaşanacak sürpriz gelişmeleri merakla bekliyor.