Türkiye 2. Lig Kırmızı Grup'ta zorlu mücadele devam ederken, Amedspor'un yarın Fethiyespor ile oynayacağı maçın hakemleri belli oldu. Saat 15.00'te başlayacak karşılaşmayı Isparta bölgesi hakemlerinden Berkan Çetin yönetecek.

Borussia Dortmund - Atletico Madrid maç yayın bilgisi (maç linki) nerede şifresiz canlı izlenir? Borussia Dortmund - Atletico Madrid maç yayın bilgisi (maç linki) nerede şifresiz canlı izlenir?

Amedspor, şampiyonluk yolunda önemli bir virajı daha geride bırakmaya hazırlanıyor. Lider konumda bulunan takım, deplasmanda Fethiyespor karşısında önemli bir sınav verecek. Merakla beklenen maçın hakemi Berkan Çetin, sezon boyunca gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti.

Maçta yardımcılıkları Balıkesir bölgesinden Mert Baykal ve Ömer Yasin Gezer yapacak. Dördüncü hakemlik görevini ise Eskişehir bölgesinden Enes Kanpara üstlenecek. Amedspor'un taraftarları, takımlarının bu önemli mücadelesinde hakemlerin adil bir yönetim sergilemesini ve maçın centilmence geçmesini bekliyor.

Amedspor, ligdeki başarılı performansını sürdürerek şampiyonluk hedefine emin adımlarla ilerlemek istiyor. Bu kritik maçta alacağı sonuç, takımın moral ve motivasyonunu belirleyecek önemli bir faktör olacak. Taraftarlar, Amedspor'un bu zorlu mücadelesinde başarılar diliyor ve takımlarını desteklemeye devam ediyor.