Levent Mıstıkoğlu ve Mehmet Şaşmaz’ın yarıştığı seçimde divan başkanlığına Sinan Akgöl, divan üyeliklerine ise Nihat Mazmanoğlu, Sadullah Ergin, Erman Solağan ve Şekip Önal seçildi. Kongrede mevcut yönetim kurulunun mali ve idari yönden ibrasının ardından başkan adayları konuşmalarını yaptı.

Adaylardan Mehmet Şaşmaz Çekildi

Oy kullanma işlemi başladıktan kısa bir süre sonra adaylardan Mehmet Şaşmaz, yarıştan çekildiğini açıklayarak Levent Mıstıkoğlu’nu tebrik etti. Tek liste ile devam eden seçimde açık oylamaya gidildi ve Levent Mıstıkoğlu başkanlığa seçildi.

Yeni Yönetim Kurulu

Levent Mıstıkoğlu'nun başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Ahmet Atıç, Asaf Asfuroğlu, Atay Yıldız, Ender Yardımcı, Hüseyin Doğru, İbrahim Alkan, Malik Akyürek, Mehmet Bulanık, Mehmet Kılıçlar, Mehmet Reşat Akpınar, Mustafa Baştuğ, Osman Dönmez, Osman Oğuz Çolak, Gazi Osman Ovalı, Sabit Karadeniz, Selahattin Eskiocak, Tahir Sedat Zelluh, Tuğbay Volkan Öztürk.

Fenerbahçe'nin transfer ettiği Gustav Isaksen kimdir, nereli kaç yaşında? Gustav Isaksen'in Futbol Kariyeri Fenerbahçe'nin transfer ettiği Gustav Isaksen kimdir, nereli kaç yaşında? Gustav Isaksen'in Futbol Kariyeri

Recep Atakaş Onursal Başkan Oldu

Başkanlık seçiminin ardından kulübe önemli katkıları olan iş insanı Recep Atakaş, oy birliğiyle onursal başkanlığa getirildi.

Levent Mıstıkoğlu’nun Açıklamaları

Başkanlığa seçilen Levent Mıstıkoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Hatayspor'u daha ileriye taşımak için durmadan çalışacaklarını belirtti. Mıstıkoğlu, “Hataylılarımız müsterih olsun. Kulübümüz olduğu yerde kalacak ve hatta daha iyi yerlere yükselecek. Emin olun ki bundan sonraki yönetim, hiçbir şekilde kapalı kapılar ardında iş yapmayacak, her şey şeffaf olacak. Her şey basının, halkın, taraftarın ve üyelerin gözü önünde olacak. Her şeyin hesabını verecek bir yönetim tarzını benimseyeceğiz ve Hatayspor'u bundan sonra sürdürülebilir bir takım yapmak için altyapısından üstyapısına kadar elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: aa