Osmaniye İçin 5 Günlük Hava Durumu Tahmini:

Bugün (04 Nisan 2024 - Perşembe)

Sabah saatlerinde parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde ise hava açık olacak. En yüksek sıcaklık 17°C olacak. Rüzgar hafif esintili olacak.

Yarın (05 Nisan 2024 - Cuma)

Genellikle açık bir hava bekleniyor. Ancak öğle saatlerine doğru zaman zaman bulutlar da görülebilir. En yüksek sıcaklık 14°C olacak. Nem oranı %60 civarında olacak. Rüzgar hafif esintili olacak.

06 Nisan 2024 Cumartesi

Hava açık ve güneşli olacak. Ancak akşam saatlerine doğru bulutlar da artabilir. En yüksek sıcaklık 14°C olacak. Rüzgar zaman zaman orta şiddette esecek.

07 Nisan 2024 Pazar

 Sabah saatlerinde hafif yağmur bekleniyor. Öğleden sonra yağmur etkisini artırabilir. En yüksek sıcaklık 13°C olacak. Rüzgar hafif esecek.

08 Nisan 2024 Pazartesi

Hava genellikle kapalı olacak ve aralıklı yağmur yağışları görülecek. En yüksek sıcaklık 14°C olacak. Nem oranı yüksek olacak. Rüzgar zaman zaman kuvvetli esecek.

Haftalık Hava Durumu Değerlendirmesi:

Osmaniye'de Sağanak Felaketi: Caddeler Göle Döndü, Alt Geçit Sular Altında Kaldı! Osmaniye'de Sağanak Felaketi: Caddeler Göle Döndü, Alt Geçit Sular Altında Kaldı!

Osmaniye'de hafta sonuna kadar genellikle güneşli ve açık bir hava bekleniyor. Ancak Pazar günü yağmur etkisini artırabilir. Pazartesi günü ise yağmur etkili olacak. Sıcaklık ise genellikle 13-17°C arasında seyredecek. Rüzgar zaman zaman kuvvetli esebilir.