Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasında dikkat çeken yarışmacısı Esra Morkoç, izleyicileriyle tanışmaya hazırlanıyor. 1-5 Nisan arasında yayınlanacak olan bölümlerde boy gösterecek olan Esra Morkoç'un hayatı ve kariyeri merak konusu oldu.

24 yaşındaki Esra Morkoç, güzellik uzmanı olarak çalışmaktadır. Kendine güvenen ve bakımlı biri olarak tanınan Esra, mutfakta da iddialı olduğunu belirtmektedir. Beğeni toplayan tarifleri ve görselleriyle sosyal medyada da aktif olan Esra Morkoç, özellikle Instagram hesabını etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Ardahan kökenli olan Esra Morkoç, bekar bir kadındır. Kendisini Yemekteyiz programına hazırlarken büyük bir heyecan içinde olduğunu belirten Esra, büyük ödül olan 75 bin TL'yi kazanmak için mücadele edecek.

YABANİ bugün 16 Nisan var mı yok mu, YABANİ yeni bölümü yayın akışında var mı? YABANİ bugün 16 Nisan var mı yok mu, YABANİ yeni bölümü yayın akışında var mı?

Esra Morkoç'un Yemekteyiz performansı ve aldığı puanlar, programın ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak ve izleyicilerle paylaşılacaktır. Esra'nın ne kadar başarılı olduğunu ve diğer yarışmacılar arasından sıyrılmayı başarabilecek mi, izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.