Tuba Büyüküstün Bodrum'da Hayran Bırakıyor! Dinlenme, Sanat ve Yeni Sezon Heyecanı yaşıyor. Tuba Büyüküstün Bodrum'da Hayran Bırakıyor! Dinlenme, Sanat ve Yeni Sezon Heyecanı yaşıyor.

Ünlü modacı Zeynep Mayruk, son zamanlarda hem kişisel yaşamı hem de kariyeriyle gündemde yer alıyor. 1989 yılında İzmir'de doğan Mayruk, moda dünyasına olan tutkusuyla genç yaşta ön plana çıktı. Chicago'daki Saint Charles Lisesi'nde moda eğitimi aldıktan sonra Türkiye'ye dönen Mayruk, İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünden mezun oldu.

Kariyerindeki Yükseliş

Mezuniyetinin ardından eğitimine Londra'da devam eden Zeynep Mayruk, prestijli okul Central Saint Martins'de çeşitli sertifika programlarını başarıyla tamamladı. 2013 yılında kendi moda markası olan Zeynep Mayruk'u kurarak Türkiye'de ve uluslararası alanda tanınmaya başladı. Tasarımlarıyla dikkat çeken Mayruk, özellikle yenilikçi ve çağdaş yaklaşımıyla modaseverlerin beğenisini kazandı.

Özel Hayatı ve Evliliği

Zeynep Mayruk'un özel hayatı da merak konusu oldu. Yaklaşık beş yıldır birlikte olduğu ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile Çeşme Alaçatı'da düzenlenen bir törenle evlendiği öğrenildi. Bu evlilik, medya ve sosyal medyada geniş yankı buldu ve moda dünyasının dikkatini çekti.

Editör: Havva Andırır