Bodrum'da tatil yapan Ece Erken, bikinili pozlarıyla ve paylaşımlarıyla gündemde. Bodrum'da tatil yapan Ece Erken, bikinili pozlarıyla ve paylaşımlarıyla gündemde.

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nın başarılı oyuncusu Hazal Çağlar, Asuman karakteriyle ekranlarda büyük beğeni topluyor. Dizi, İç Anadolu'nun bir kasabasında geçen hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Gönül Dağı’nın Asuman’ı Hazal Çağlar Kimdir?

Hazal Çağlar, 9 Kasım 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Oyunculuk tutkusunu küçük yaşlardan itibaren keşfeden Çağlar, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu ve eğitimine İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde devam etti. Profesyonel kariyerine Aile Hükümeti projesi ile adım atan Hazal Çağlar, kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.

Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Asuman karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Hazal Çağlar, belediye başkanının kızı olan ve Ramazan karakteriyle aşk yaşayan bir kadını başarıyla hayata geçiriyor. Oyunculuğuyla Asuman rolüne derinlik katan Çağlar, karakterinin karmaşık duygusal dünyasını izleyicilere hissettirmeyi başarıyor.

Sosyal Medya ve Takipçi Kitlesi

Hazal Çağlar, sosyal medyada da aktif bir şekilde varlık gösteriyor. Instagram hesabında 'caglarhazal9' kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan Çağlar, 192 bin takipçiye sahip. Buradan hayranlarına setten ve günlük yaşamından kesitler sunarak iletişimini sürdürüyor.

Editör: Havva Andırır