Kanal D ekranlarında 4 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan ve 84'üncü bölümü ile final yapan 'Üç Kız Kardeş' dizisinin 'Sadık' karakterini canlandıran usta oyuncu Reha Özcan, eşi Yeşim Hanım'a olan derin sevgisini ve ilişkilerini anlattı.

OnurAkayMedya'ya verdiği röportajda, iki çocuk babası olan Reha Özcan, "Eşiniz Yeşim Özcan ile yaşadığınız sevginin ve çocuklarınızla ilişkinizin 'Üç Kız Kardeş' dizisindeki rolünüze nasıl yansıdığını düşünüyorsunuz?" sorusunu yanıtladı.

Beyaz Yaka dizisi Yiğit Ekmekçioğlu kim oynuyor, gerçek adı ne, aslen nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim? Beyaz Yaka dizisi Yiğit Ekmekçioğlu kim oynuyor, gerçek adı ne, aslen nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Özcan, Yeşim'in evlerinin baş kraliçesi olduğunu belirtti ve ailedeki kararların genellikle eşinin aldığını ifade etti. "Bizde ataerkil değil, anaerkil bir yapı var. Bu durumdan çok mutlu olduğunu ve eşine duyduğu sevginin zamanla oluştuğunu vurguladı. Her ne kadar ilişkilerinde zorluklar yaşasalar da, sonunda bu olumlu yanların ağır bastığını dile getirdi.

Üç Kız Kardeş Dizisi Sadık 1

REHA ÖZCAN, EŞİNE OLAN BÜYÜK AŞKINI ANLATTI

Daha önce 'Mucize Doktor' dizisinde 'Adil Hoca' karakterine hayat veren usta oyuncu, "Benim için çok önemli. Yani televizyon seyircisiyle barışma sürecim belki de. Ben hep kötü adam oynadım ondan öncesinde, hiç iyi adam oynamamıştım. İlk defa iyi adam oynadım o rolle birlikte" şeklinde konuştu.

Reha Özcan, dizinin finaliyle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda izleyicilere teşekkür etti.

Ve bir yolculuğun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Üç Kız Kardeş'in 84 duraklı seyahati son istasyonunda nihayete erecek. Her bölümde bizi yalnız bırakmayan seyircimize şükran borçluyuz. Bu rolü bana lütfeden herkese bir kez daha teşekkür ederim. Umarım iyi bir dinlenceden sonra yepyeni yolculuklarda, izleyenlere, bir umut, çalışanlara yoldaş olurum. Her zaman dediğim gibi, 'Çalışan insan, çatışır'. O yüzden kırdıklarım olduysa özür dilerim. Kendimin en iyisini yapmak gibi bir alışkanlığım var. Sürç-i lisan etikse affola. Hep hep iyiliğe kaçalım.”