Survivor All Star'da tempolar hiç düşmüyor. Kırmızı Takım ve Mavi Takım arasındaki mücadele parkurda doruk noktasına ulaştı. Oyun sırasında gerilim had safhaya çıktı ve Konsey'de Acun Ilıcalı, Aleyna ve Yunus Emre arasındaki soğukluğun nedenini sordu.

Survivor 1 Yeni

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIM'IN

Kırmızı Takım, oyunu 12-3'lük bir skorla rahatlıkla kazandı. Mavi Takım ise moral bozukluğuyla Konsey'e gitti ve bir eleme adayı belirledi.

Survivor 2

SERCAN VE YUNUS EMRE GERİLİMİ

Sercan'ın parkurda zafer kazanmasının ardından Yunus Emre ile aralarında gerilim yaşandı. Yunus Emre, Sercan'a "Seninle daha çok oynayacağım" dedi. Sercan ise "Seninle uğraşmıyorum, seni kardeşim gibi görüyorum ama ayıp ediyorsun" diye cevap verdi.

Survivor 3

YUNUS EMRE İLE ALEYNA YÜZLEŞTİ

Konseyde Aleyna, Yunus Emre'ye destek verdi ve "Senin en güzel tavrın insan yerine koymadığın tavırların karşı tarafı" dedi. Acun Ilıcalı, Aleyna'ya "Yunus Emre olayı seni Nagihan'la yaklaştırdı. Bu bir anda mı oldu?" diye sordu.

İnci Taneleri Fragman 17 Bölüm İzle: İnci Taneleri 17. Bölüm Fragmanı! Kanal D İnci Taneleri Dizisi 17. Bölüm Fragmanı AZEM ÖLDÜ MÜ? İnci Taneleri Fragman 17 Bölüm İzle: İnci Taneleri 17. Bölüm Fragmanı! Kanal D İnci Taneleri Dizisi 17. Bölüm Fragmanı AZEM ÖLDÜ MÜ?

Survivor 5

Yunus Emre, "Ben sadece bazı şeylerin farkına vardım. Aleyna ile ilgili bir durum yok. Senin sorumlu olduğun bir ailen var. Hedefine gitmekten mutluluk duyarım. Seninle ilgili nötürüm. Karşı takımda Berna'nın kalması daha çok işimize gelecekti o yüzden Aleyna'nın gitmesini istedim" şeklinde cevap verdi.

Survivor 4

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi Takım'dan haftanın ilk eleme adayı belirlendi. ELEME ADAYI YUNUS EMRE OLDU.