Serkan Keskin, uzun süredir birlikte olduğu meslektaşı Meriç Aral ile evlenme kararlarını açıklamıştı. Ünlü oyuncu, Emirgan'da düzenlenen bir etkinliğe katılarak basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Burada, düğün tarihlerini yaz sonuna planladıklarını belirtti ve "Meriç şu anda sette, ben de buradayım. Yetişebilirse belki o da gelir" dedi.

Seda Erdim ile Ümit Erdim NEDEN boşandığı ifşa edildi! Meğer bu yüzden evlilikleri bitmiş Seda Erdim ile Ümit Erdim NEDEN boşandığı ifşa edildi! Meğer bu yüzden evlilikleri bitmiş

46 yaşındaki oyuncunun, düğünlerini ertelemek zorunda kaldıklarını açıkladığı ve "Beraberiz, her şey yolunda" dediği belirtildi.

SERKAN KESKİN KİM, KİMİNLE EVLENİYOR VE HAYATI 

Serkan Keskin, 25 Kasım 1977'de İzmit'te dünyaya gelmiştir. İlk tiyatro deneyimlerini İzmit Şehir Tiyatrosu'nda edinmiş ve daha sonra Akademi İstanbul'da tiyatro eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine 2003 yılında "Çaylak" dizisiyle adım atan Keskin, uzun yıllar boyunca Semaver Kumpanya'da hem oyuncu hem de yönetmen olarak görev yapmıştır. 

2011 yılında yayınlanmaya başlayan "Leyla ile Mecnun" dizisinde canlandırdığı "İsmail Abi" karakteriyle büyük bir çıkış yakalamış ve bu rolüyle geniş kitlelerce tanınmıştır. Bu performansıyla 32. İsmail Dümbüllü Ödülü'nü kazanmıştır. 

Serkan Keskin 2

Keskin, tiyatro kariyerinde de önemli başarılara imza atmıştır. Semaver Kumpanya bünyesinde birçok oyunun başrollerinde yer almıştır ve birçok ödül kazanmıştır. 

Sinema ve televizyon dünyasında da geniş bir repertuvara sahip olan Serkan Keskin, birçok dizi ve filmde önemli roller üstlenmiştir. Son dönemde ise "Bir Aile Hikayesi" dizisinde "Doktor Ufuk" karakterini canlandırmaktadır. 

Serkan Keskin'in oyunculuk yeteneği ve başarılı performansları, birçok ödülle de taçlandırılmıştır. Özellikle "İtirazım Var" ve "Ahlat Ağacı" filmlerindeki performanslarıyla pek çok prestijli ödüle layık görülmüştür. 

Keskin, kariyeri boyunca birçok tiyatro oyunu, dizi ve filmde yer almıştır. Kendisi aynı zamanda tiyatro eğitmenliği de yapmaktadır.

Serkan Keskin, oyunculuk kariyerindeki başarıları ve çok yönlü yetenekleriyle Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri olarak kabul edilmektedir.