TRT 1'in sevilen dizisi Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, 6 Mayıs Pazartesi günü 22. bölümüyle izleyicileriyle buluştu.

Heyecan Dolu Bir Bölüm: Sultan Nureddin'in Kardeşi Mevdud'a Cezası

Dizinin 22. bölümünde heyecan doruk noktasına çıktı. Sultan Nureddin, kendisine ihanet eden kardeşi Mevdud'u cezalandırmak için harekete geçti. Mevdud'a yay kirişini dayayan Nureddin, onu infaz etmek üzereyken anneleri Kutlu Hatun savaş meydanına gelerek oğluna engel oldu. Annesi için Mevdud'u öldürmekten vazgeçen Nureddin, ona ağır bir ceza verdi.

0X0 Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi 22 Bolum Izle Full Izle Trt 1 Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi Son Bolum Izle 1714935500848

Bernard'ın Korkunç Planı: Zengi ve Selçuklu Devletlerini Karşı Karşıya Getirmek

Dolat ile Nureddin arasındaki büyük çatışmadan haberdar olan Bernard, bu durumu kendi çıkarları için kullanmaya karar verdi. Zengi ve Selçuklu Devletleri arasındaki düşmanlığı körüklemek ve Dolat ile olan ilişkisini sağlamlaştırmak için korkunç bir plan devreye soktu.

0X0 Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi 22 Bolum Izle Full Izle Trt 1 Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi Son Bolum Izle 1714935524657

Sultan Nureddin Dolat'ı Durdurabilecek mi?: Gazze'ye Fethe Doğru

Sultan Nureddin, alenen savaş ilan eden Dolat'ı durdurmak için harekete geçti. Gazze'yi fethe yönelik planlar yaparken, etrafında ihanet ve kumkuması ile karşı karşıya kaldı.

Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi Final Mi Yapiyor 17277946 1564 Amp

Kutlu Hatun'un Saraya Dönüşü Dengeleri Nasıl Değiştirecek?

Sultan Nureddin'in annesi Kutlu Hatun'un saraya dönüşü, saraydaki dengeleri nasıl değiştirecek? Selahaddin, Bernard'ın tuzaklarını bozup Selçuklu ve Zengi Devletleri arasındaki büyük fitnenin önüne geçebilecek mi?

19 Mayıs'ta kargo açık mı kapalı mı, tatil mi? 20 Mayıs kargolar çalışacak mı? 19 Mayıs'ta kargo açık mı kapalı mı, tatil mi? 20 Mayıs kargolar çalışacak mı?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin 23. bölümü merakla bekleniyor.