İstanbul'dan 15 gün önce kaybolan 34 yaşındaki İsa Tepegöz'ün akıbeti merakla bekleniyor. Tepegöz'ün kaybolduğu akşam, evine gelen iki kişi, kendilerine 300 bin lira borcu olduğunu söylemiş. Bu borç nedeniyle korkup evden ayrıldığı düşünülen Tepegöz'ün ailesi ve yakınları, kaybolmasının arkasında borçla ilgili tehdit olup olmadığını araştırıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Tepegöz'ü bulmak için çalışmalarını sürdürüyor ve herhangi bir bilgiye sahip olanların kendilerine ulaşmasını istiyor.

Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, günün diğer son dakika gelişmeleri ve esrarengiz olaylar da ele alındı. İzleyicilerin merakla takip ettiği programda, kayıp vakaları ve çözülmesi gereken gizemli olaylar gündeme getirildi. Müge Anlı, program ekibi ve izleyiciler, İsa Tepegöz'ün bulunması için seferber oldu.

İsa Tepegöz'ün Kayboluşu

İsa Tepegöz'ün kaybolduğu gün yaşananlar detaylı bir şekilde inceleniyor. Borç nedeniyle tehdit edilip edilmediği, kaybolmasının arkasında başka nedenlerin olup olmadığı araştırılıyor. Tepegöz'ün ailesi, yaşadığı endişe ve korkuyu programda paylaştı, izleyicilerden ve yetkililerden yardım bekledi.

Programda Neler Yaşandı?

Programda, İsa Tepegöz'ün kaybolmasıyla ilgili tanıkların ifadeleri, olay yeri incelemeleri ve emniyet yetkililerinin açıklamaları yer aldı. Müge Anlı, izleyicilerden ve vatandaşlardan gelen bilgileri değerlendirerek, Tepegöz'ün bulunmasına yönelik çalışmalarına devam etti.

İzleyicilerden Destek Çağrısı

Kayıp İkizler Esra Erol’da Bulundu! 1 Milyon TL ile Kaçtıkları İddialarına Şaşırtıcı Yanıt Kayıp İkizler Esra Erol’da Bulundu! 1 Milyon TL ile Kaçtıkları İddialarına Şaşırtıcı Yanıt

Müge Anlı, programı izleyen herkesten İsa Tepegöz hakkında bilgi sahibi olanların, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne veya program ekibine ulaşmalarını istedi. Her türlü bilginin önem arz ettiği belirtilerek, izleyicilerin desteğiyle Tepegöz'ün bulunmasının hızlanacağı vurgulandı.

Editör: Zeliha YAKUT