Komedyen Tolga Çevik'in merakla beklenen talk show programı 'Tolgshow Filtresiz', izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Program, 2 Temmuz Salı günü itibarıyla NOW platformunda yayınlanacak.

Tolg Çevik ve Fırat Parlak Yönetmen Koltuğunda

Tolgshow Filtresiz, Türkiye'nin sevilen komedyenlerinden Tolga Çevik'in sunumuyla ekranlara gelecek. Programda yönetmen koltuğunda ise Fırat Parlak bulunacak. İkilinin enerjik ve esprili sunumlarıyla, izleyicilere keyifli ve içten bir sohbet ortamı sunması bekleniyor.

Ece Erken Tatil Keyfini Paylaşıyor ve "Hayat Kısa, Akışta Kal!" Mesajı Veriyor! Ece Erken Tatil Keyfini Paylaşıyor ve "Hayat Kısa, Akışta Kal!" Mesajı Veriyor!

Haftalık Yayın Programı

Program, her Salı günü saat 20.00'de izleyicilerle buluşacak. Tolgshow Filtresiz'in yapımcılığını üstlenecek olan 25 Film, içeriğin kalitesi ve çeşitliliği konusunda önemli bir rol oynayacak. İzleyiciler, her hafta yeni konular, eğlenceli sohbetler ve sürpriz konuklarla dolu bir programla karşılaşacaklar.

İlk Bölümün Konukları: Aslı Enver ve İbrahim Büyükak

İlk bölüm heyecanı ise programın başlama tarihinden itibaren artıyor. 2 Temmuz Salı günü ekrana gelecek olan ilk bölümün konukları, deneyimli oyuncular İbrahim Büyükak ve Aslı Enver olacak. İzleyiciler, ünlü konukların samimi ve eğlenceli sohbetlerini dinlerken, programın gelecek bölümleri için de heyecanlanacaklar.

Editör: Havva Andırır