Kızılcık Şerbeti dizisinin sevilen oyuncusu Doğukan Güngör, geçtiğimiz ay dansçı Aleyna Yalçın ile ilişkisiyle gündeme gelmişti. İkili, sık sık birlikte görüntülenince Güngör, medyanın ilgisinden rahatsız olduğunu belirterek ilişkilerinin olmadığını açıklamıştı. Ancak şimdi Güngör, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ile Çeşme'de bir plajda vakit geçirirken görüntülendi.

Güngör'ün İlişki Durumu Yeniden Gündemde

Kızılcık Şerbeti dizisinde 'Fatih' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Doğukan Güngör, son zamanlarda magazin basınının ilgi odağı oldu. Özellikle romantik hayatıyla sık sık manşetlerde yer almasıyla dikkat çeken Güngör, Aleyna Yalçın ile ilişkisi hakkında çıkan haberlerle medyanın gündemine oturmuştu. Güngör, daha önce yaptığı açıklamada Aleyna Yalçın ile aralarında romantik bir ilişki olmadığını belirtmişti.

Yeni Görüntüler

Doğukan Güngör bu kez Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu ile Çeşme'de bir plajda görüntülendi. İkilinin plaj keyfi yaparken çekilen fotoğrafları, sosyal medyada ve magazin basınında geniş yankı uyandırdı. Ancak Güngör ve Kalaycıoğlu arasındaki ilişkinin doğası konusunda henüz net bir bilgi verilmedi.

Burcu Özberk Tatilde Göz Kamaştırdı Tatil fotoğrafları sosyal medyada nasıl karşılandı? Burcu Özberk Tatilde Göz Kamaştırdı Tatil fotoğrafları sosyal medyada nasıl karşılandı?

Aleyna

Editör: Havva Andırır