Kars'ta devam eden olumsuz hava koşulları, bugün de etkisini sürdürdü. Bölgede yer yer kar yağışının hüküm sürdüğü, sık sık gök gürültüsü seslerinin yankılandığı bir gün yaşandı.

KÖYDE YAŞANAN KORKU DOLU ANLAR

Kars merkeze bağlı Ağadeve köyünde, vatandaşlar meradaki hayvanlarını kontrol etmek üzere araziye gittiler. Şiddetli yağışı çoban barakasında çay eşliğinde seyreden vatandaşlar, aniden yaşayacakları korku dolu anlardan habersiz bir şekilde sohbet ediyorlardı.

YILDIRIMIN ÇARPMASI

Ancak saniyeler sonra, yanlarında bulunan yıldırım ile sarsıldılar. Yaklaşık olarak bir metre uzaklıktaki yere düşen yıldırım, o anlarda kaydedilen cep telefonu kameralarına yansıdı. Bu korkunç anlar karşısında vatandaşlar büyük bir korku yaşadılar. Ancak sağlık durumları iyi olmasına rağmen büyük bir şok yaşadılar.

Eryılmazlar Grup Şirketi sahibi kim, kimi, şirketin sahibi, hizmetleri nedir? Eryılmazlar Grup Şirketi sahibi kim, kimi, şirketin sahibi, hizmetleri nedir?

VATANDAŞLARIN TEPKİSİ VE MÜCADELESİ

Yaşanan bu korku dolu anlar karşısında vatandaşlar, korkularını tekbir getirerek atlatmaya çalıştılar. Ancak bu olayın ardından tedbirlerini artırdılar ve hava koşullarına daha dikkatli bir şekilde yaklaştılar.

Kars'ta yaşanan bu olay, olumsuz hava koşullarının ne kadar tehlikeli olabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Vatandaşlar, bu tür durumlarda daha dikkatli olmanın ve gerekli tedbirleri almanın önemini bir kez daha anlamış oldular.