Türkiye'nin deprem riski yüksek bölgelerinden biri olan Ege Denizi'nde bugün sabah saatlerinde bir deprem meydana geldi. AFAD'ın verilerine göre, 4 Temmuz 2024 tarihinde saat 09.34'te Ege Denizi'nde 3.0 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi.

Depremin Detayları

Ege Denizi'nde meydana gelen bu son depremin derinliği ve diğer özellikleri hakkında detaylı bilgi verilmedi. Ancak AFAD'ın sürekli güncellediği son depremler listesi üzerinden depremin saati ve büyüklüğü gibi temel bilgilere erişmek mümkün.

Çanakkale'nin Ezine İlçesinde Deprem Saat Kaçta ve Kaç Büyüklüğünde Meydana Geldi? Çanakkale'nin Ezine İlçesinde Deprem Saat Kaçta ve Kaç Büyüklüğünde Meydana Geldi?

AFAD'ın Son Depremler Listesi

AFAD, ülke genelinde meydana gelen depremleri anlık olarak takip eden ve güncelleyen bir kuruluş olarak biliniyor. Son depremler listesi üzerinden, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde oluşan depremlerin zamanı, yeriyeri, büyüklüğü ve derinliği gibi önemli bilgileri kolayca öğrenmek mümkün. Bu bilgiler, vatandaşların ve ilgili kurumların depremlere karşı hazırlıklı olmalarını sağlamak adına büyük önem taşıyor.

Editör: Havva Andırır