Arka Sokaklar Hüsnü’nün Olaylı Kızı Gerçek Adı Ne, Kaç Yaşında, Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinde izleyicilerle buluşan Şule karakterini canlandıran genç yetenek Ecem Öz, Türk televizyon dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. İstanbul'da 2004 yılında doğan Öz, henüz genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerinde önemli adımlar atıyor.

Ecem Öz İlk Hangi Dizide Oynadı?

İlk kez Arka Sokaklar dizisi ile televizyon ekranlarında boy gösteren Ecem Öz, Şule karakterine hayat veriyor. Dizideki performansıyla dikkat çeken Öz, genç yaşına rağmen karakterin duygusal derinliğini ve güçlü duruşunu başarılı bir şekilde yansıtıyor.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın Sol Eline Ne Oldu, Eli Yok Mu, Nedn Elini Saklıyor? MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın Sol Eline Ne Oldu, Eli Yok Mu, Nedn Elini Saklıyor?

Ecem Öz Reklam Filmleri ve Çeşitli Projelerde Rol Aldı

Oyunculuk kariyerine Arka Sokaklar dizisi ile adım atan Ecem Öz, aynı zamanda çeşitli reklam filmlerinde de rol aldı. Bu projelerdeki performansıyla da adından söz ettiren genç oyuncu, kısa sürede televizyon dünyasında kendine sağlam bir yer edindi.

Ecem Öz Boyu Kilosu Ne?

1.58 boyunda ve 48 kilo olan Ecem Öz'ün özel hayatıyla ilgili pek bilgi bulunmamaktadır. Henüz genç yaşında olan oyuncunun bir sevgilisi olup olmadığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Editör: Havva Andırır