Şarkıcı Alişan'la altı yıldır süren evliliğinden Burak (5) adında bir oğlu ve Eliz (3) adında bir kızı olan Buse Varol, son zamanlarda üçüncü çocuk konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Ancak şimdi yaptığı açıklamayla, şimdilik üçüncü bir çocuk planlarının olmadığını belirtti.

Uzun Bir Aradan Sonra Nişantaşı'nda Görüntülendi

Önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere yansıyan 34 yaşındaki oyuncu, alışveriş yaparken görüntülendi. Varol, "Uzun zamandır Nişantaşı'na gelmiyordum. Hem arkadaşlarımı ziyaret ettim hem de görüşmelerimi yaptım. Önümüzdeki sezon için kafamda bir şeyler var. İnşallah bir şeyler olacak, sürpriz" dedi.

"Annelik Güzel Gidiyor"

Annelik hakkında da konuşan Varol, "Güzel gidiyor. Biri beş, biri üç yaşında. Artık büyüdüler" ifadelerini kullandı.

Mısır'a Ailecek Tatil Planı

Bayram tatilinde Mısır'a gideceklerini belirten oyuncu, "Farklı bir şey deneyimleyeceğiz. Çocuklarla ilk defa baş başa, dadısız bir yere gideceğiz. O yüzden heyecanlıyım. Mısır'a ilk kez gideceğiz. Yaz mevsimi olduğu için çocukların deniz girmesini istedik" şeklinde konuştu.

Üçüncü Çocuk İçin Plan Yok

Varol, "Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusunu ise "Şu an yok. İkimiz de böyle bir şey düşünmüyoruz. Artık bir duralım. İlerleyen senelerde neden olmasın?" şeklinde cevapladı.

Alişan: "Ailemiz Büyüyor, Belki Daha da Büyür"

Mart 2023'te arkadaşlarıyla Etiler'de görüntülenen Varol, "Ailemiz büyüyor. Belki daha da büyür. Neden olmasın? Geniş aile güzeldir" sözleriyle kafa karıştırmıştı. Alişan ise "Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?" sorusu yöneltilince, "Çok zor. Burak kura ile bir okul kazandı, biz de sevindik ama sonra kumbaraları açtık (gülüyor)" karşılığını vermişti.

Gaddar dizisinde KURT NEDEN ayrıldı, diziye veda mı etti? Gaddar dizisinde KURT NEDEN ayrıldı, diziye veda mı etti?

Buse Varol ve Alişan çifti, şimdilik üçüncü bir çocuk için plan yapmadıklarını belirtirken, ilerleyen yıllarda böyle bir düşüncelerinin olabileceğini ifade ettiler.