AJet, 1-4 Mayıs tarihleri arasında ailelere özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında yurt dışı uçuşlarında yüzde 40'a varan indirim fırsatı sunuyor.

Bu özel indirimli biletlerle, 6 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında seyahat etmek mümkün olacak. Kampanya kapsamında vergi ve harçlar hariç olmak üzere tüm aile üyeleri bu avantajdan faydalanabilecek.

Altın fiyatların 24 yıl ayarı! Altında bu sefer tarih verilmedi ama sessiz rekor kapıda! Altın fiyatların 24 yıl ayarı! Altında bu sefer tarih verilmedi ama sessiz rekor kapıda!

Ajet’ten Ucuz Bilet Satışı 1

YÜZDE 40 İNDİRİM FIRSATI

AJet'in özel kampanyası kapsamında, 1-4 Mayıs tarihlerinde yurt dışı uçuşları için geçerli olan yüzde 40'a varan indirim fırsatından yararlanmak isteyenler, firmanın resmi web sitesini veya yetkili satış noktalarını ziyaret edebilirler. Bu avantajlı fırsatı kaçırmayın!

AJet, 2023 yılında Türk Hava Yolları'nın yan kuruluşu olarak yeniden yapılanarak yeni bir vizyon ve kimlik kazandı. Şu anda Türkiye genelinde 41, yurtdışında ise 48 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştiriyor.