Zeynep Çamcı, Türk oyuncu ve fotoğrafçı Serhat Bayram ile 7 Haziran 2015 tarihinde evlendi.

H R Ky A P M 400X400

Gaddar dizisi 18 son bölüm fragman! Gaddar yeni tanıtımı Now tv nereden izlenebilir? Gaddar dizisi 18 son bölüm fragman! Gaddar yeni tanıtımı Now tv nereden izlenebilir?

Oyunculuğa ilk adımını Gece Gündüz dizisinde Aslı karakteriyle atan Çamcı, ardından Recep İvedik 3 filminde Zeynep karakteriyle başrol deneyimini yaşadı.

Zeynep Camci Kimdir Zeynep Camci

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu olan Zeynep Çamcı, birçok dizi ve filmde rol aldı.

Zeynep Camci Evli Mi Zeynep Camc

Çamcı'nın başrolünü oynadığı Meryem filmiyle 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

377

Ayrıca, Deliha, Emir'in Yolu, Beni Böyle Sev, Leyla ile Mecnun gibi yapımlarda da rol aldı. Seviyor Sevmiyor adlı dizide Deniz karakterini canlandırdı ve Eğlendirme Dairesi programında da yer aldı.

371

Zeynep Çamcı'nın evli olması ve fotoğrafçı Serhat Bayram ile olan ilişkisi hakkında da bilgi vermek istedim. Bu bilgiler ışığında, Zeynep Çamcı'nın evli olduğunu ve hayatı hakkında detaylı bilgileri paylaştım.

376

373