YEŞİM ERÇETİN’İN EŞİ İNTİHAR MI ETTİ

Erçetin, Aramızda Kalsın programının sunucusu Müge Dağıstanlı'ya yaptığı açıklamada, eşinin ölümünün intihar olduğunu belirtti. "Fevzi öldürülmedi, silahla intihar etti. Koltuğa oturup başına ateş etmiş. Onu kanlar içinde evde buldum." sözleriyle yaşadığı dehşeti ifade etti. Bu itiraf, olayın gizemini daha da artırdı ve kamuoyunda büyük şaşkınlık yarattı.

YEŞİM ERÇETİN’İN EŞİ NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Erçetin'in açıklamalarıyla ilgili dikkat çekici bir detay da eşinin kardeşiyle yaşadığı iletişimdi. Erçetin, kardeşinin önce açıklama yapmasına izin vermediğini ancak sonrasında izin alarak bu itirafı yapabildiğini belirtti. Bu durum, olayın etrafındaki sır perdesini aralamak için yeni soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Erçetin, eşinin ölümüyle ilgili sosyal medyada dolaşan iddialara da değindi. Fevzi'nin cinayete kurban gittiği, suikasta uğradığı ve hatta kimi iddialara göre Yeşim Erçetin'in bu olayda bir şekilde parmağı olduğu yönündeki saçma söylentilere karşı çıktı. Bu tür iddialarla mücadele etmek zorunda kalan Erçetin, gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlamak adına açıklamalarını yapma gereği duyduğunu ifade etti.

Süper Loto Sonuçları Bugün (23 Mayıs 2024) Açıklandı mı? Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı Süper Loto Sonuçları Bugün (23 Mayıs 2024) Açıklandı mı? Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı

Yeşim Erçetin, eşinin ani ölümünden sonra yaşadığı duygusal ve endişe dolu anları da anlattı. Birlikte yedikleri son yemekte eşinin kendisine "Yeşim biliyor musun, bu son yemeğimiz olabilir." dediğini ve bu sözlerin kendisini derinden etkilediğini belirtti. Ancak Fevzi'nin gittikçe tuhaf davranışlar sergilemeye başladığını ve doktora gitmek istemediğini dile getiren Erçetin, eşine destek olma çabalarının sonuçsuz kaldığını söyledi.