Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Toprakkale Kaymakamı Volkan Özer de yer aldı. Toprakkale Tarım ve Orman İlçe Müdür Vekili Yıldıray Koyuncu, Vali Yılmaz’a verdiği bilgilerde, 400 metrekare büyüklüğündeki hizmet binasının çelik konstrüksiyon olarak yapıldığını söyledi.

Osmaniye'ye 4 Yıldızlı Yeni Bir Otel: Garden Otel Kapılarını Açıyor! Modern Olanaklar ve Konforlu Odalarla Osmaniye'ye Yeni Bir Nefes: Osmaniye'ye 4 Yıldızlı Yeni Bir Otel: Garden Otel Kapılarını Açıyor! Modern Olanaklar ve Konforlu Odalarla Osmaniye'ye Yeni Bir Nefes:

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Şu anda Toprakkale İlçe Tarım Müdürlüğümüzün yeni binasındayız. Yeni bina tek katlı, 13 odadan oluşmakta ve son derece modern, depreme dayanıklı, çalışma ortamı çok uygun. Böyle güzel bir hizmeti İlçemize kazandıran Tarım ve Orman Bakanlığımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Toprakkaleli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. En kısa zamanda hizmete sunabilmek için son çalışmaların tamamlanması hızla devam ediyor. ”dedi.