Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya platformlarında adına açılan sahte hesaplara karşı avukatı aracılığıyla bir açıklama yaparak tepki gösterdi. Tilbe, bu sahte hesapların adının ve imajının kötüye kullanıldığını belirterek, kendisine ait olmayan paylaşımlar nedeniyle büyük rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.

Tilbe'nin İfade ve İtirazı

Yıldız Tilbe'nin avukatı aracılığıyla yapılan açıklamada, sahte hesaplar üzerinden yapılan kötü niyetli ve yanıltıcı paylaşımların tespit edildiği ifade edildi. Tilbe, bu hesapların kendisini temsil etmediğini ve üzerinde kontrolü olmayan içeriklerin paylaşıldığını vurgulayarak, sosyal medya kullanıcılarının sadece belirli, doğrulanmış hesaplara itibar etmeleri gerektiğini söyledi.

Tuba Büyüküstün Bodrum'da Hayran Bırakıyor! Dinlenme, Sanat ve Yeni Sezon Heyecanı yaşıyor. Tuba Büyüküstün Bodrum'da Hayran Bırakıyor! Dinlenme, Sanat ve Yeni Sezon Heyecanı yaşıyor.

Hukuki İşlem ve Çağrı

Avukatlar, sahte hesaplar konusunda ilgili yasal süreçleri başlattıklarını ve suç duyurularında bulunduklarını belirtti. Yıldız Tilbe'nin resmi sosyal medya hesaplarının kullanıcılar tarafından takip edilmesi ve buradaki güncellemelere itibar edilmesi gerektiği vurgulandı. Ayrıca, sosyal medya platformlarında sahte hesaplarla ilgili şikayet mekanizmalarının kullanılması çağrısında bulunuldu.

Editör: Havva Andırır