İsmail Küçükkaya'nın sunduğu "Yeni Bir Sabah" programının bugünkü konuğu, Amasya Belediye Başkanı Turgay Sevindi oldu. Turgay Sevindi'nin kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte detaylar:

Yalan dizisi kimin hayatı, hangi ailenin gerçek hikayesi, uyarlama mı? Yalan dizisi kimin hayatı, hangi ailenin gerçek hikayesi, uyarlama mı?

TURGAY SEVİNDİ'NİN HAYATI

Turgay Sevindi, 1983 yılında Samsun'un Ladik ilçesinde doğdu. Eğitimine Amasya'da başlayan Sevindi, ilköğretim ve lise eğitimini başarılı bir şekilde tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olarak hukuk alanında lisans derecesi aldı.

SİYASİ KARİYERİ VE BAŞARILARI

Avukatlık mesleğine Amasya'da başlayan Turgay Sevindi, siyasi kariyerine de aynı şehirde adım attı. Amasya CHP İl Başkanlığı görevini üstlenen Sevindi, partisinin yerel düzeydeki etkinliğini artırmak için önemli adımlar attı. Liderlik ve siyasi vizyonuyla dikkat çeken Sevindi, Amasya'da sevilen ve sayılan bir siyasetçi haline geldi.

Turgay Sevindi'nin bugünkü programdaki konuşmaları ve gündeme ilişkin değerlendirmeleri, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.