Tülin Şahin: 25 Yıllık Kariyerinin Ardından Estetik Tartışmalarını Değerlendirdi

Tülin Şahin, 25. Yılını Didim'de Kutladı

MasterChef Şef Mehmet Yalçınkaya iflas mı etti, son açıklamasında zarar ettiğini açıkladı! MasterChef Şef Mehmet Yalçınkaya iflas mı etti, son açıklamasında zarar ettiğini açıkladı!

Ünlü model Tülin Şahin, kariyerinde 25. yılını kutladı. Bu özel günü, Şamdan Plus Travel için Didim'de objektif karşısına geçerek kutladı. Aynı zamanda bir röportaj veren Şahin, estetik müdahalelerin yaygınlaşması hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Estetik müdahalelerin artık daha erişilebilir hale geldiğini ve maalesef herkesin aynı görünmeye başladığını ifade etti. Kişinin kendini mutsuz hissediyorsa bu tür müdahaleleri yapabileceğini belirten Şahin, ancak herkesin aynı standartlara sahip olması durumunda bunu doğru bulmadığını dile getirdi.

Fotoğraf Çektirme Fobisi ve İlk Botoksu

Şahin, röportajında fotoğraf çektirme fobisinden de bahsetti. İşine başlamadan önce bu fobiyle mücadele ettiğini ve kimse tarafından fotoğrafının çekilemediğini söyledi. Ayrıca, 44 yaşında olduğunu ve estetik müdahaleler konusunda da deneyimlerini paylaştı. İlk botoksunu 35-36 yaşlarında kaşlarının arasına yaptırdığını belirten Şahin, genel olarak cilt bakımı ve mezoterapi gibi yöntemlerle cildini sağlıklı ve temiz tutmaya çalıştığını vurguladı.

Tülin Şahin, uzun soluklu kariyerinde estetik müdahalelerin yaygınlaşması ve standartlaşması gibi konuları açıklığa kavuşturdu. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak, herkesin kendine özgü olması gerektiğini ve estetiğin doğallığını koruması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, fotoğraf çektirme fobisi gibi kişisel mücadelelerinden de bahsederek, kariyerinin başlangıcındaki zorlukları paylaştı. Tülin Şahin'in dürüstlüğü ve samimiyeti, hayranları tarafından takdirle karşılandı.


 

Editör: Havva Andırır