Survivor 2024 All Star yarışmasına sonradan katılan isimlerden biri olan Hilmicem İntepe, attığı her adımla dikkat çekiyor. Özellikle internet kullanıcıları, İntepe'nin hayatını ve kökenini merak ederek araştırmaya başladılar.

HİLMİCEM İNTEPE KİMDİR?

Hilmicem İntepe, 19 Mayıs 1992'de doğdu. Dansla başladığı kariyerine, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi programlarda hünerlerini sergileyerek adını duyurdu. Survivor'a ilk kez 2013 yılında katılan İntepe, bu yarışmayı şampiyon olarak tamamladı. Ardından 2015 Survivor All Star kadrosunda yer aldı ve yarışmayı 3. sırada bitirdi. 2018'de ise son kez Survivor'a katılarak 4. oldu. 2024 Survivor All Star'a ise sonradan dahil oldu ve izleyicileri heyecanlandırdı.

Arka Sokaklar'ın Tevfik’i Ferit Aktuğ kiminle evli, eşi kim? Eşi de kendisi kadar ünlü bir oyuncu… Arka Sokaklar'ın Tevfik’i Ferit Aktuğ kiminle evli, eşi kim? Eşi de kendisi kadar ünlü bir oyuncu…

Survivor'daki başarısının ardından dizi ve sinema filmlerinde de rol almaya başlayan İntepe, Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Bodrum Masalı, Tek Yürek, Ya İstiklal Ya Ölüm, Maria İle Mustafa, Uslu Duramayanlar, Tetikçinin Oğlu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, ve Sevda Mecburi İstikamet gibi yapımlarda yer aldı.

MEMLEKETİ NERESİ?

İnternet kullanıcıları özellikle Hilmicem İntepe'nin aslen nereli olduğunu merak ediyor. İntepe'nin memleketi hakkında bilgi edinmek isteyenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. İntepe'nin memleketi konusundaki detaylar ve diğer merak edilenler, araştırma ve merakla bekleniyor.

Hilmicem Survivor

Hilmicem İntepe'nin başarılı kariyeri ve Survivor performanslarıyla dikkat çekmesi, hayranlarının ve meraklılarının ilgisini çekmeye devam ediyor.