Her Şeyin Başı Merkür Filminin konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekiliyor? Her Şeyin Başı Merkür Filminin konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

Survivor All Star, bu yıl da büyük bir merak ve heyecanla izlendi. Yarışma boyunca kavga ve tartışmaların hiç bitmediği, her bölümü sosyal medyada çok konuşulan yarışmanın şampiyonu Ogeday oldu. Ancak yarışma sonrası bazı iddialar ortaya atıldı. Villada kaldıkları ve telefon kullandıkları öne sürülen yarışmacılar Yasin ve Nagihan, bu iddialara katıldıkları bir etkinlikte yanıt verdi.

Yarışma Sonrası İddialar

13 Haziran'da final yapan Survivor All Star'ın ardından, yarışmacıların otel ya da villada kaldığı ve telefon kullanabildikleri, hatta yemek yiyebildikleri iddia edildi. Bu iddialar sosyal medyada geniş yankı buldu ve yarışmanın adil olup olmadığı konusunda tartışmalara yol açtı.

Yasin ve Nagihan'dan Açıklama

Yasin ve Nagihan, katıldıkları bir etkinlikte bu iddialara yanıt verdiler. İkili, ödül oyunlarında bekleme sürelerini villada geçirdiklerini ve o sırada fotoğraf çekildiklerini belirtti. Ancak, yarışma süresince adada kaldıklarını ve aç kaldıklarını dile getirdiler.

Yasin, "Ödül oyunlarında bekleme sürelerinde villada zaman geçirdik ve o sırada fotoğraf çekildik. Ama yarışma boyunca adadaydık ve aç kaldık," dedi. Nagihan ise, "Yarışma süresince hiçbir zaman adadan ayrılmadık. Adada kalıp mücadele ettik," ifadelerini kullandı.

Editör: Zeliha YAKUT