Rıza Kocaoğlu'nun Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı: Kassız Fotoğraflar Şaşırttı Rıza Kocaoğlu'nun Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı: Kassız Fotoğraflar Şaşırttı

Ünlü şarkıcı Sibel Can ve kızı Melisa Ural, sağlıklı yaşam ve formda kalmak adına yeni bir diyet stratejisi ile dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Sibel Can'ın son üç ay içerisinde 10 kilo vererek elde ettiği incelme, hayranlarını şaşırtıyor. Sibel Can ve kızı Melisa, sağlıklı yaşam ve formda kalmak konusundaki başarılarıyla öne çıkıyorlar.

Sibel Can'ın İncelme Sırrı Beslenme ve Egzersiz Dengesi!

Sibel Can'ın formunu korumasının temelinde düzenli beslenme ve etkili egzersiz programı yatıyor. Haftada dört gün boyunca yaşam koçunun rehberliğinde beslenme düzenine dikkat eden ünlü şarkıcı, bunun yanı sıra günlük bir saatlik yürüyüş yapmayı da ihmal etmiyor. Egzersizlerini yüzmekle destekleyen Sibel Can, bu sayede sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyerek formunu koruyor.

Hedef 22 Kilo

Sibel Can'ın diyetinde önemli bir yere sahip olan ödem atıcı çay, kilo verme sürecini destekleyen unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Beslenme programına ek olarak bu çayı tüketen Sibel Can'ın, bu sayede yaklaşık olarak 15 kilo verdiği düşünülüyor. Sibel Can'ın zayıflama hedefi toplamda 22 kilo. Henüz ulaşmak istediği kiloya ulaşmamış olmasına rağmen, kararlılığı ve disipliniyle dikkat çeken ünlü sanatçı, zayıflamak isteyenlere de ilham kaynağı oluyor. Sibel Can'ın başarısı, sağlıklı yaşam ve düzenli egzersizin önemini bir kez daha vurguluyor.


 

Editör: Havva Andırır