Her hafta milyonlarca izleyiciyi ekrana kilitleyen Türkü yarışması "Sen Türkülerini Söyle", yeni sezonu için heyecanla beklenen jüri kadrosunu açıkladı. 2024 sezonunda programın jüri koltuğunda ünlü isimler yer alacak.

İşte Sen Türkülerini Söyle'nin 2024 jüri kadrosu

SEN TÜRKÜLERİNİ SÖYLE 2024 JÜRİLERİ KİMLER?

Öykü Gürman: Türk pop ve flamenko şarkıcısı ve oyuncu olan Öykü Gürman, müzik kariyerinde başarılı çalışmalara imza atmıştır. İkiz kardeşi Berk ile birlikte kurdukları Öykü ve Berk grubuyla tanınmaktadır.

Emre Yücelen: Müzisyen ve ses sanatçısı Emre Yücelen, Türk müziği alanında önemli bir isimdir. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda tamamlamıştır.

İsmail Altunsaray: Bozlak geleneğinin önemli temsilcilerinden olan İsmail Altunsaray, Türk saz ve ses sanatçısıdır. Kendine özgü yorumuyla Türk halk müziğine katkı sağlamaktadır.

Aysun Gültekin: TRT Türk halk müziği şarkıcısı olan Aysun Gültekin, sahne aldığı eserlerle geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Müzik kariyerinde birçok önemli projede yer almıştır.

Gelinim Mutfakta 12 Haziran  Puan durumu, kim önde, hangi yarışmacı kaç puan aldı? Gelinim Mutfakta 12 Haziran Puan durumu, kim önde, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Özhan Eren: Harita Mühendisi olan Özhan Eren, müzik tutkusuyla da bilinmektedir. Kendi bestelerinin yanı sıra sinema filmleri, televizyon dizileri ve belgeseller için müzikler hazırlamıştır.

Sen Türkülerini Söyle programı her hafta Perşembe günleri saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Programı canlı olarak izlemek isteyenler TRT 1 platformları üzerinden yayını takip edebilirler.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım