Teşkilat dizisiyle ekranlarda sevilen bir isim olan Selin Genç, diziden ayrıldıktan sonra yeni bir projeye imza attı. Genç, oyunculuk kariyerine yeni bir katkı sağlayarak dikkatleri üzerine çekti. Televizyon dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Selin Genç, Teşkilat dizisindeki performansıyla izleyicilerden tam not almıştı.

Selena'nın Selin'i Cansu Demirci Kimdir, Aslen Nereli, Nerede Yaşıyor, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Kaç Yaşında? Selena'nın Selin'i Cansu Demirci Kimdir, Aslen Nereli, Nerede Yaşıyor, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Kaç Yaşında?

Selin Genç Teşkilat'tan Vedalaştı

TRT1 ekranlarında 4 sezon boyunca yayınlanan Teşkilat'ın sevilen ismi Selin Genç, diziden ayrılma kararı alarak sevenlerini üzmüştü. Genç, Teşkilat ekibiyle vedalaştıktan sonra heyecan verici açıklamalarda bulundu. Dizinin 5. sezonunda yer almayacağını belirten Genç, "Teşkilat ekibiyle vedalaştık, geçenlerde sezon finali yaptık. Benim için finaldi, artık yeni projelere bakma zamanı geldi" şeklinde konuştu.

Selin Genç Yeni Projeler ve Heyecan Verici Görüşmeler

Yaz döneminde çalışmayı hedeflediğini ifade eden Selin Genç, televizyonda yayınlanacak bir proje için görüşmeler yaptığını müjdeledi. Genç, olası bir projenin kendisini çok mutlu edeceğini belirtirken, oyunculuk kariyerinde farklı roller denemeye devam edeceğini vurguladı.

Yeni Adres Belli Oldu!

Selin Genç'in yeni projesinin resmen belli olduğu açıklanmadı, ancak oyuncunun televizyon dünyasındaki yeni adresinin heyecanla beklenildiği belirtiliyor. Genç'in kariyerindeki bu yeni adım, hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Editör: Havva Andırır