Rylo Huncho kaç yaşında, aslen nereli ve kimdir? Ne iş yapar, mesleği nedir? Rylo Huncho kaç yaşında, aslen nereli ve kimdir? Ne iş yapar, mesleği nedir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Selahaddin Eyyubi dizisinde Kanlı Bernard karakterine hayat veren Berk Cankat, seyircilerden büyük beğeni topluyor. Dizideki performansıyla dikkat çeken Cankat, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin dokusunu başarıyla yansıtıyor. Kanlı Bernard karakteri, dizinin ana karakteri Selahaddin Eyyubi ile çatışacak ve dizinin dinamiklerine yeni bir boyut katacak.

BAŞARILI OYUNCUNUN KARİYERİ VE DİZİ DENEYİMİ

Berk Cankat, 9 Mayıs 1984 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Oyunculuk eğitimlerini Akademi 35 Buçuk Sanat Merkezi'nde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan Cankat, daha sonra televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde de rol almıştır. İlk olarak "Sıfırıncı Gün" dizisinde Mert karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından "Gülizar", "Yıldızlar Şahidim", "Muhteşem Yüzyıl", "Medcezir", "Sana Bir Sır Vereceğim" gibi yapımlarda da rol almıştır.

BERK CANKAT'IN İLİŞKİSİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Berk Cankat'ın sosyal medya hesapları, özellikle Instagram'da aktiftir. @berkcankat kullanıcı adıyla yaklaşık 650 bin takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun şarkıcı Sinem Ünsal ile bir ilişkisi olduğu bilinmektedir. Berk Cankat'ın hayranları, sosyal medya hesaplarından onun günlük hayatına dair paylaşımları takip edebilir ve onunla iletişimde kalabilirler.

SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİNİN DİĞER OYUNCULARI VE BAŞARISI

Selahaddin Eyyubi dizisi, geniş ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir. Uğur Güneş, Dilin Döğer, Doğan Bayraktar, Ali Ersan Duru, Mehmet Ali Nuroğlu gibi tanınmış isimlerin yanı sıra genç yeteneklerin de yer aldığı dizi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmaktadır. Oyuncuların başarılı performansları, dizinin sevilen karakterlerini en etkileyici şekilde sunmaya devam etmektedir. Selahaddin Eyyubi, Türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahip olan bir yapım olma özelliğini korumaktadır.