Türkiye'de ve dünya çapında başarılı performanslarıyla tanınan ünlü şarkıcı Karsu Dönmez, evlilik hazırlıkları kapsamında bekarlığa veda partisi düzenleyerek bu özel anı kutladı. 2022'nin Eylül ayında Hollandalı sevgilisi Mike Schrama'nın evlenme teklifini kabul eden Karsu, şimdi düğün için geri sayımda.

Bekarlığa Veda Partisi

Türk kökenli Hollandalı piyanist ve besteci Karsu Dönmez, nişanlısı Mike Schrama ile nikah masasına oturmak için gün sayıyor. Büyük bir heyecanla düğün hazırlıklarını sürdüren Karsu, sevdikleriyle bir araya gelerek unutulmaz bir bekarlığa veda partisi gerçekleştirdi. Gösterişli bir parti organize eden ünlü şarkıcı, eğlenceli anların yer aldığı fotoğrafları "Gelmiş geçmiş en iyi bekarlığa veda partisi" notuyla sosyal medyada paylaştı.

Evlilik Teklifi ve Düğün Hazırlıkları

Karsu, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Mike Schrama’dan 2 yıl önce Antakya'da evlilik teklifi aldı. Hollanda’da yaşayan şarkıcı, haziran ayının sonunda nikâh masasına oturacak. Karsu, bu özel geceye Hollanda Kraliçesi Maxima’yı da davet etti. 300 kişilik bir kır düğünü hayal eden Karsu, düğün hazırlıkları için büyük bir titizlikle çalışıyor.

Geleneklere Uygun Düğün

Şarkıcının Türk âdet ve geleneklerine göre, davullu zurnalı bir düğün yapacağı da öğrenildi. Karsu'nun düğünü, hem Hollanda hem de Türk kültürünü bir araya getirecek renkli ve eğlenceli bir etkinlik olacak.

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Karsu Dönmez'in sosyal medya hesaplarında paylaştığı bekarlığa veda partisi fotoğrafları, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Hayranları, Karsu’nun mutluluğunu paylaşarak düğün gününü sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.

Karsu Dönmez Kimdir? Başarıları ve Hayatı

Karsu Dönmez, 19 Nisan 1990 tarihinde Hollanda'nın Amsterdam kentinde, Hatay'ın Karsu köyünden göç eden Türk asıllı Birgül ve Alpaslan Dönmez çiftinin iki kızlarından biri olarak doğdu. Müziğe olan ilgisi çocuk yaşlarda başlayan Karsu, 8 yaşında televizyonda gördüğü piyanoyu çalma kararı aldı. Anne ve babası, önce ona bir piyano kiraladı ve kısa süre sonra, biriktirdikleri parayla ona bir piyano satın aldı.

Yalı Çapkını Yeni Sezon Ne Zaman Hangi Tarihte? Yalı Çapkını 3.Sezon Başlangıç Tarihi 2024 Yalı Çapkını Yeni Sezon Ne Zaman Hangi Tarihte? Yalı Çapkını 3.Sezon Başlangıç Tarihi 2024

Eğitimi ve Müzikal Kariyeri

Karsu, müzik yeteneğini geliştirmek için Hollanda'daki Amerikan Büyükelçiliği'nin verdiği bir bursla Amerika'ya gitti ve Rhode Island Üniversitesi'nde şan eğitimi aldı. Müzik kariyerine hızla devam eden Karsu, hem Türkiye'de hem de dünya çapında birçok başarılı performansa imza attı.

Karsu Dönmez Kaç Yaşında?

1990 doğumlu olan Karsu Dönmez, 2024 yılı itibariyle 34 yaşındadır.

Karsu Dönmez Nereli?

Hollanda'da doğmuş olan Karsu Dönmez, aslen Hatay'ın Karsu köyündendir. Karsu, köklerini ve kültürel mirasını her zaman gururla taşımaktadır.

Editör: Zeliha YAKUT