Gora 4 Gora filmi konusu, oyuncuları kimler, nerede çekildi? Gora 4 Gora filmi konusu, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

OPERASYON DETAYLARI:

Kalben - Vikipedi

Ünlü müzisyen Kalben Sağdıç'ın adresinde gerçekleştirilen operasyonda üç parça halinde toplamda 15 gram daralı ağırlığındaki Skunk isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. Ayrıca, aramalarda 2 bin euro, 730 dolar ve bin 500 lira nakit para bulundu.

GÖZALTINA ALINMA:

Kalben Sağdıç, operasyonun ardından İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü ve TCK 188 kapsamında gözaltına alındı.

Bu gelişme müzik dünyasında şok etkisi yaratırken, Kalben Sağdıç'ın gözaltına alınmasıyla ilgili detaylar kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor.

Kalben Kimdir ?

Kalben kimdir, evli mi, kaç yaşında? Kalben'in gerçek adı nedir? İşte, ünlü  ismin şarkıları ve hayatı - Güncel Haberler

Kalben Sağdıç İncesaraç, (d. 17 Ocak 1986, İskenderun) Türk müzisyen, söz yazarı ve oyuncu.

Müzik ile ilgilenmeye 8 yaşında annesinin aldığı klavye ile başlayan Kalben, ilk gitarına 14 yaşında sahip oldu.17 yaşında burslu olarak girdiği Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2007'de mezun oldu. Çeşitli alanlarda çalışmayı denedikten sonra 2008'de, aynı üniversitenin Grafik Tasarım bölümünde, Medya ve Kültürel Çalışmalar üzerine yüksek lisans yapmaya başladı.

2011'de mezun oldu.Anı saklamanın yolları ve yadigarlar üzerine tez verdikten sonra iş bulmak için İstanbul'a taşındı. Universal Pictures bünyesinde marka müdürü olarak çalışmaya başladı. Sonrasında senaryo yazarlığı, editörlük, proje yöneticiliği, reklam yazarlığı, çevirmenlik gibi çeşitli işlerle meşgul oldu. Ankara'da ve İstanbul'da, özlemle ve nadiren müzik yapmaya, konser vermeye devam etti. 18 Ekim 2014'te Sofar Sounds kapsamında Galata'da bir evde sadece gitarıyla verdiği konserden yayınlanan 'Sadece' videosu kısa zamanda Sofar videoları arasında en çok izlenen oldu.

Çıkardığı Lulu adlı çocuk romanı serisi sonrası müzik hayatına başladı. Aşk Kaç Beden Giyer? dizisinde temizlikçi rolünü canlandırdı. Sahne adını taşıyan ilk albümü Kalben, Şubat 2016'da Doğan Music Company etiketi ile çıktı.

Diskografi
Kalben - 2016
Sonsuza Kadar - 2017

Ödülleri ve Adaylıkları
Yıl Ödül Töreni Kategori Sonuç
2016 43.Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Solist Adaylık
Yılın Şarkısı (Sadece) Adaylık
1.Radyo Aydın Müzik Ödülleri Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçısı Kazandı
DMC Ödülleri Dijital Satış Ödülü (Kalben) Kazandı
2017 3.Elele Avon Kadın Ödülleri Yılın Şarkıcısı Kazandı
1.Müzikonair Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcı Kazandı
6.TURKMSIC Ödülleri Yılın En İyi Çıkışı Adaylık
Yılın En İyi Kadın Pop Şarkıcısı Adaylık
11.GSUEN Ödülleri En İyi Kadın Şarkıcı Adaylık
17.Magazinci.com Ödülleri Yılın En İyi Albümü (Kalben) Kazandı
3.Türkiye Gençlik Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Kazandı