Arzum Onan'ın Yeni Sevgilisi Ortaya Çıktı: Orkan Özkan Kimdir? Arzum Onan'ın Yeni Sevgilisi Ortaya Çıktı: Orkan Özkan Kimdir?

Ünlü Sanatçılar Kurban Bayramı'nda Konserlerle Servet Kazanacak

Kurban Bayramı, ünlü sanatçılar için önemli bir kazanç kapısı olmaya devam ediyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki 5 yıldız otellerde ve Kıbrıs'taki konser mekanlarında sahne alacak ünlü isimler, bir gecede büyük miktarlarda para kazanacaklar.

Zeynep Bastık2

Yıldızlar Geceyi Paraya Çevirecek

17-20 Haziran tarihleri arasında Zeynep Bastık'ın sahne alacağı Elexus Otel'de, tam pansiyon konaklama ve konsere kişi başı 40 bin lira ödenecek. Bu fiyat, konserin yanı sıra lüks bir tatil deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş, 16-19 Haziran tarihleri arasında Cratos Premium Otel'de sahne alacak. Bu dönemde 3 gece tam pansiyon şeklinde satılan bayram tatilinin fiyatı kişi başı 30 bin TL olarak belirlendi. Ünlü şarkıcının konseri, otelde konaklayan misafirlere unutulmaz bir eğlence deneyimi sunacak.

Hadise0

Concorde Luxury Resort'ta ise Hadise, 16-19 Haziran tarihleri arasında sahne alacak. 3 gece ultra her şey dahil konaklama ve konser bedeli kişi başı 44 bin 300 TL olarak belirlendi. Bu fiyat, lüks bir tatil deneyiminin yanı sıra ünlü şarkıcının performansını izleme imkanı sunuyor.

Gülşen En Pahalı Konseri Veriyor

Karpaz bölgesindeki Limak Cyprus'ta ise Gülşen, 16-21 Haziran tarihleri arasında sahne alacak. Ultra her şey dahil sistemle 5 gece konaklamalı kişi başı fiyat 48 bin 900 TL olarak belirlendi. Bu, bayram tatilini geçirmek isteyenler için lüks bir konser deneyimi ve unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Editör: Havva Andırır