Emine Karabulut, hayatı ve biyografisi merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki, Emine Karabulut kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? İşte detaylar...

EMİNE KARABULUT KİMDİR?

Emine Karabulut kimdir? Emine Karabulut nereli ve kaç yaşındadır? Bu soruların cevabı merak ediliyor. Emine Karabulut'un kim olduğu arama motorlarında sıkça sorgulanıyor. Emine Karabulut kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Tüm bu soruların cevaplarını haberlerimizde derledik.

ŞABAN ATAŞ'IN KAYBOLMASI VE ŞÜPHELER

52 yaşındaki fabrika işçisi Şaban Ataş'tan günler haber alınamıyor. 22 Mart'ta Muğla'dan kaybolan Şaban Ataş'ın kuzeni, Şaban'ın eşi Emine Karabulut ve oğlundan şüphelendiği açıklanmıştı. Emine Hanım ile sevgilisi olduğu iddia edilen Burhanettin Bey, Müge Anlı'nın departmanlarına ayrıldığını, Şaban Ataş'a olanları bildiklerini anlattı.

Alperen Enes Ural ölüm nedeni, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Alperen Enes Ural ölüm nedeni, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

EMİNE KARABULUT'TAN CİNAYET İTİRAFI GELDİ

Emine Karabulut, "Ben vicdan azabından duramıyorum. Biz o sabah Şaban'la kavga ettik. O benimle kötü konuşunca hakaret edince Burhanettin dayanamadı. Arkadan sopayla vurdu. Sonra Çamaşır ipiyle boynunu doladı. Ben olayın şokuyla oğlum Mert'i kaldırdım. Oğlumu çağırdım. 'Çocuk önce rüya mı görüyorum?' diye tedirgin oldu. Bu sefer sarkmasın diye kollarını bağladı. . Şaban artık morarmıştı. Çocuğum aşağı indiğinde şaşkındı. 'Burhan bana örtü getir, saralım' dedi. Ben odunların üzerine sardığım halı örtümü getirdim. Hep birlikte onu depoya götürdük. Akşam üzeri onu yaylaya götürdük. Ayakkabısını, cüzdanını, paralarını bile sobada yaktım. Pişmanım. Ben öldürmeye teşebbüs etmedim. Ben sadece taşımaya yardım ettim. Oğlumda taşımaya yardım etti. Burhanattin, Şaban'ı bizim beyzbol sopamızla vurmuş. Baktım Şaban etkisizdi. Sonra iple boynuna sarıldı. Kan yoktu. Şaban morarmıştı. Merdivenlerden indirirken kafasından kan geldi. Bizim oturduğumuz odanın içinde oldu. " dedi.