Arabesk-fantezi müziğin sevilen yorumcularından Pınar Dilşeker, oğluyla birlikte yaşadığı evin kapılarını bu sefer Evrim Akın'a açtı. Evrim Akın'ın sunduğu "Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programı, bu hafta Pınar Dilşeker'in evine konuk oldu.

EV GEZMESİ BAŞLIYOR: PINAR DİLŞEKER'İN EVİ

Pınar Dilşeker'in evi, şık ve zarif bir tasarıma sahip. Kristal detayları, ayna işlemeli aksesuarları ve göz alıcı kadifeleriyle dikkat çekiyor. Oturma odası, avangarde tarzıyla ön plana çıkarken, genel olarak bej tonları hakim.

46790

Arka Sokaklar'ın Tevfik’i Ferit Aktuğ kiminle evli, eşi kim? Eşi de kendisi kadar ünlü bir oyuncu… Arka Sokaklar'ın Tevfik’i Ferit Aktuğ kiminle evli, eşi kim? Eşi de kendisi kadar ünlü bir oyuncu…

DETAYLAR VE MUTFAK: ŞIKLIK VE SADELİĞİN BULUŞMASI

Evdeki oturma odasında yemek masasından sade bir mutfağa kadar şıklık ve sadelik bir arada bulunuyor. Pınar Dilşeker, mutfağında bej ve toprak tonlarını tercih etmiş. Programda, 3 malzemeli kurabiye tarifini de paylaşarak, misafirlerine evinin sadeliğini ve lezzetlerini sunuyor.

45689

YATAK ODASI: KAHVE TONLARI VE BÜYÜK AYNALAR

Dilşeker'in yatak odası, kahve tonlarının hakim olduğu sıcak bir atmosfere sahip. Sanata olan ilgisiyle bilinen şarkıcı, duvarları tablolarla süslemiş. Ancak odanın en dikkat çeken noktası, yatağın karşısındaki büyük ayna. Bu ayna, ziyaretçilerin aklına, ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu'nun yatak odasındaki tavan aynası geliyor.

T60944

UNUTULMAZ BİR ZİYARET: EVRİM AKIN İLE EV GEZMESİ

Evrim Akın, geçtiğimiz yıl Erman Toroğlu'nun evine konuk olmuştu ve Toroğlu'nun lüks evindeki tavan aynası sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Şimdi ise Pınar Dilşeker'in evi ve özellikle yatak odasındaki büyük ayna, benzer bir ilgiyi çekiyor. Evrim Akın'ın sunumuyla yapılan ziyaret, izleyicilere unutulmaz bir iç mekan turu sunuyor.