Pınar Altuğ, Armağan Çağlayan'ın sunduğu "Şimdiki Aklım Olsaydı" programına konuk oldu ve magazin programı sunuculuğunu neden bıraktığını açıkladı. Ünlü oyuncu, bu kararı almasının arkasındaki sebepleri detaylarıyla anlattı.

Magazin Programı Sunuculuğunun Bırakılma Sebepleri

Hafızalara "Çocuklar Duymasın" dizisindeki Meltem karakteri ile kazınan Pınar Altuğ, 1995-1998 yılları arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptıktan sonra bu görevi bırakmıştı. Armağan Çağlayan’ın programında, bu kararının arkasındaki nedenleri şu şekilde açıkladı:

"Haberlere Karşı Tepkiler"

Burak Özçivit ve Kardeşi Burçun Özçivit: Kuruluş Osman'ın Osman Bey'i ile Kardeşinin Benzerliği Şaşırttı Burak Özçivit ve Kardeşi Burçun Özçivit: Kuruluş Osman'ın Osman Bey'i ile Kardeşinin Benzerliği Şaşırttı

"O zaman şöyle bir şey yapıyordum, 'Bu haber çok saçma, ben bunu böyle sunmam.' Magazin programı sunmaktan vazgeçmemin iki sebebi vardı; biri, sürekli videolara karşı çıkmam. Bu çok saçma diye sürekli tepki gösteriyordum."

"Kıyafet Konusu"

"İkincisi de pazar günü yayınlanan bir programda, deri bir mini etek, üstüne dik yakalı bir küçük kazak ve altına çizme giyiyordum. Bana dediler ki gece elbisesi giyeceksin. Ne kadar saçma? Pazar sabahı ekrana gelen insanlar yatakta pijamalarıyla, ellerinde çayları kahveleri ya da kahvaltı masasında oturup seyredecekler. Gece elbisesiyle ekranda olmak ne kadar saçma! Saçmalamayın Allah aşkınıza diye karşı çıktığım için magazin programı sunmaktan vazgeçtim."

Pınar Altuğ’un Açıklamaları

Pınar Altuğ, magazin programı sunuculuğunu bırakma nedenlerini bu sözlerle ifade etti. Kendi doğruları ve izleyicilere olan saygısı nedeniyle bu kararı aldığını belirten Altuğ, kariyerine oyunculuk ve farklı projelerle devam etmeyi tercih etti.

Editör: Zeliha YAKUT