Peugeot Türkiye, mayıs ayında binek otomobil yelpazesi ve hafif ticari araç modelleri için sıfır faiz kampanyası başlatıyor. Bu kampanya ile birlikte birçok Peugeot modeline cazip faiz oranlarıyla sahip olma fırsatı sunulacak.

YENİ SUV MODELLERİNDE CAZİP FAİZ ORANLARI

Peugeot'un yeni SUV modelleri olan SUV 2008, SUV 3008 ve SUV 5008'e ilgi duyanlar, 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatlarıyla bu araçlara sahip olabilecekler. Ayrıca, yeni 2008 modeli 120 bin lira için, yüzde 100 elektrikli E-2008 ise 180 bin lira için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi imkanıyla sunuluyor.

DİKKAT ÇEKEN DİĞER MODELLER

Peugeot'un dikkat çeken diğer modelleri de kampanyadan yararlanma fırsatı bulacaklar. Hatchback sınıfının temsilcisi yeni 208 ve yüzde 100 elektrikli E-208, 90 bin lira için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla satın alınabilecek. Sedan sınıfının önemli modellerinden yeni 508 ise sadece tüzel müşteriler için tüm donanımlarda 130 bin lira için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi seçeneği sunacak.

Cengiz Dede kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne ve hayatı Cengiz Dede kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne ve hayatı

HAFİF TİCARİ ARAÇ MODELLERİNDE DE KAMPANYA

Peugeot'un hafif ticari araç modelleri de kampanyadan payını alacak. Partner Van, Expert Van, Expert Combi Van, Expert Traveller ve Boxer Van modelleri, 190 bin liraya kadar 12 ay vadeli yüzde 2,99 faizli kredi seçeneğiyle destekleniyor.

Peugeot Türkiye'nin mayıs ayındaki sıfır faiz kampanyası, otomobilseverler için büyük bir fırsat sunuyor. Cazip faiz oranlarıyla birçok modeli satın alabilme imkanı sağlayan bu kampanya, Peugeot markasına olan ilgiyi artırabilir.