Ünlü oyuncu Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine girdi. İki çocuk annesi olan Karahan, Berfu Yenenler'in YouTube programına konuk olarak evliliğiyle ilgili merak edilenleri ve eşinin isteklerini anlattı. Ayrıca üçüncü çocuk istemediğini belirten Karahan, eşinin bazı isteklerinden de bahsetti.

Karahan, evliliğinde dengeyi sağlamanın önemine vurgu yaparak, "Her şeyi annemle hallettiğim için hiçbir erkeğin maddi manevi varlığına ihtiyaç duymadım. Hep kendi paramı kazandım. Ama biri olunca erkeği ezip geçmemek lazım. Pohpohlamak lazım. Erkek de öyle erkekliğini hissediyor. Bunu unuttuğun zaman dengeler şaşıyor" dedi.

Eşinin kıskançlığından da bahseden Karahan, "Bir ara kadınlar sosyal medyada eşime çıplak fotoğraflarını gönderiyordu. Tuhaflar. Ben takılmam öyle şeylere, hiç kıskanç değilimdir. Ama Bedri çok kıskanç" şeklinde konuştu.

Pelin Karahan'ın çıplak fotoğraf itirafı ve evliliği hakkındaki diğer açıklamaları merakla bekleniyor.

Tokatçı’nın Eminesi bakın kim, yıllar sonra ortaya çıkan Nazan Saatçi genç kızlara taş çıkarttı Tokatçı’nın Eminesi bakın kim, yıllar sonra ortaya çıkan Nazan Saatçi genç kızlara taş çıkarttı