PEGASUS BÖLÜNDÜKTEN SONRA FİYATI NE OLACAK?

PEGASUS NE ZAMAN BÖLÜNECEK? Pegasus bölündükten sonra fiyat ne olacak, kaç lot?

Pegasus hissesi bölündükten sonra hisse fiyatının ne olacağı, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak, SPK'nın sermaye artırım talebini onayladığı anda hisse fiyatının 1035 TL olduğunu varsayalım. Bu durumda, 1 lot Pegasus hissesinin yeni fiyatı 212 TL olacaktı. Ancak, bölünme tarihinde hisse fiyatında değişiklikler olabilir ve önceden belirlenen rakamlar geçerliliğini yitirebilir.

100 LOT HİSSESİ OLANIN KAÇ LOTU OLACAK?

PEGASUS NE ZAMAN BÖLÜNECEK? Pegasus bölündükten sonra fiyat ne olacak, kaç lot?

Pegasus'un %388,7'lik sermaye artırımı gerçekleştikten sonra Pegasus hissedarlarının elindeki lot sayısında artış olacaktır. Elinde 100 lot Pegasus hissesi bulunan bir kişinin, artışla birlikte elindeki lot sayısı 488,7 olacaktır. Yatırımcılar bu durumu dikkate alarak portföylerini değerlendirebilirler.

Emekli ikramiyesi 2024 haziran ne kadar ödeme alacak? 6 bin TL ikramiye hesaplara ne zaman yatar? Emekli ikramiyesi 2024 haziran ne kadar ödeme alacak? 6 bin TL ikramiye hesaplara ne zaman yatar?

Pegasus'un bölünme süreci ve sonrasındaki gelişmeler, yatırımcılar ve piyasa analistleri tarafından yakından takip ediliyor. Herhangi bir gelişme olduğunda, ilgili duyurular şirket tarafından yapılacaktır.