Gelin ve Damat Aileleri Arasındaki Kavga Kanlı Bitti: Damat Komada, Gelinin Ailesi Bıçaklanıp Darp Edildi Gelin ve Damat Aileleri Arasındaki Kavga Kanlı Bitti: Damat Komada, Gelinin Ailesi Bıçaklanıp Darp Edildi

Osmaniye'de kazanın detayları nedir?

Osmaniye’de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Kaza, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu’nun Düziçi ilçesi gişeler mevkiinde gerçekleşti. Kazanın, ME EM 32 yabancı plakalı lüks otomobilin aynı istikamette seyreden 33 AR 852 plakalı tıra arkadan çarpması sonucu meydana geldiği belirtildi.

Kaza sonrası hangi ekipler olay yerine sevk edildi?

Kazanın haber verilmesinin ardından olay yerine hızla sağlık, jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, kazada yaralanan 4 kişiyi otomobilin içinden çıkararak ilk müdahalelerini gerçekleştirdi. Yaralılar, sıkıştıkları yerden kurtarıldıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Yaralıların durumu nedir?

Yaralıların sağlık durumu ile ilgili hastaneden yapılan açıklamada, hayati tehlikelerinin bulunmadığı ancak tedavilerinin devam ettiği bildirildi. Kaza sonrası olay yerinde trafik bir süre kontrollü olarak sağlandı ve araçlar çekici yardımıyla kaldırıldı.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım