Masal Park 22 Haziran'da Kapılarını Açtı.

Osmaniye Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Masal Park 22 Haziran Cumartesi günü itibarıyla ziyaretçilere kapılarını açtı. Şehir sakinlerinin büyük ilgi göstermesi beklenen park, haftanın altı günü hizmet verecek.

Whatsapp Image 2024 06 26 At 12.34.51

Masal Park'a Girişler Ücretsiz

Masal Park'a girişler ücretsiz olacak. Pazartesi günleri hariç her gün saat 16.00'dan 23.30'a kadar açık olacak park, özellikle çocuklar ve aileler için keyifli bir zaman geçirme imkanı sunacak.

Masal Park0220

Masal Dünyasında Keyifli Anlar

Masal Park, çocukların hayal dünyalarını genişletecek ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak pek çok etkinlik ve oyun alanı ile donatılmış. Parkta masal kahramanlarının heykelleri, oyun alanları ve çeşitli eğlence noktaları bulunuyor.

Masal Park20022

Ailelere ve Çocuklara Özel

Park, özellikle çocuklu aileler için ideal bir dinlenme ve eğlence alanı olacak. Akşam saatlerine kadar hizmet veren park, günün stresini atmak ve keyifli vakit geçirmek isteyen herkes için uygun.

Osmaniye Kadirli'de Şok Kaza: Otomobil Şarampole Yuvarlandı, 2 Yaralı Osmaniye Kadirli'de Şok Kaza: Otomobil Şarampole Yuvarlandı, 2 Yaralı

Osmaniye Belediyesi'nden Açıklama

Osmaniye Belediyesi yetkilileri, Masal Park'ın şehrin sosyal yaşamına katkı sağlayacağını ve ailelerin çocuklarıyla birlikte güvenli ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturduklarını belirtti. Belediyenin resmi sosyal medya hesapları ve web sitesi üzerinden parkla ilgili duyuruları takip edebilirsiniz.

Editör: Murat Serdar Yıldız