Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı'nın koordinesinde, FETÖ'ye yönelik ülke genelinde geniş çaplı bir operasyon gerçekleştirildi. Ordu merkezli olarak düzenlenen operasyonda, toplamda 19 şüpheli gözaltına alındı. Operasyon kapsamında, Altınordu, Ünye, Fatsa, Korgan ve Aybastı ilçelerindeki 20 adrese eş zamanlı baskınlar düzenlendi.

Şehit Recep Kabala kimdir, nasıl şehit oldu, nerede şehit oldu, nereli? Şehit Recep Kabala kimdir, nasıl şehit oldu, nerede şehit oldu, nereli?

GÖZALTINA ALINAN ŞÜPHELİLER

Operasyon sonucunda gözaltına alınan şüphelilerin isimleri şu şekildedir: H.U, O.K, G.A, Ü.B, L.E, E.E, M.B, S.K, F.A, Z.G.K, I.T, R.A.K, D.A, Y.Y.H, E.V, A.Ç.Ş, Ç.Ç, İ.K. ve M.Ç.

EMNİYETTEKİ İŞLEMLER DEVAM EDİYOR

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri halen devam etmektedir. Operasyonun detayları ve gözaltına alınan kişilerin FETÖ ile bağlantılarının ne dereceye kadar olduğu, soruşturma sürecinde ortaya çıkacak detaylarla netlik kazanacak.

Bu operasyon, Türkiye'nin terör örgütleriyle mücadeledeki kararlılığını ve güvenlik birimlerinin etkin çalışmalarını bir kez daha gözler önüne sermektedir.