İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde, Irak asıllı olduğu iddia edilen bir yabancı uyruklu öğrenci, okuduğu özel liseden atılmasından sorumlu tuttuğu okul müdürünü silahla vurdu. Olayın detayları şöyle:

SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN ÖĞRENCİ OKULDAN ATILMIŞ

Olay, Özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesi'nde meydana geldi. Y.K. isimli öğrenci, daha önce yaşadığı sorunlar nedeniyle okuldan atılmıştı. Ancak Y.K., atıldığı okula geri dönerek okul müdürü İbrahim Oktugan'ı hedef aldı.

SİLAHLA 5 EL ATEŞ ETTİ, OKUL MÜDÜRÜ AĞIR YARALANDI

Y.K., okul müdürü İbrahim Oktugan'ın odasına girerek silahını çıkardı ve 5 el ateş etti. İbrahim Oktugan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Y.K. ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

POLİS ŞÜPHELİYİ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

Olayın ardından polis ekipleri, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alınırken, 4 okul öğrencisi ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Bu olay, Eyüpsultan'da büyük bir şok ve endişe yaratırken, polis soruşturmayı sürdürüyor. Öğrencinin neden okuldan atıldığı ve saldırıya neyin sebep olduğu da polisin araştırdığı konular arasında yer alıyor.

2024 DASK ödemesi ne kadar, Konut sigortası kaç TL, m2 fiyatları ne kadar oldu? 2024 DASK ödemesi ne kadar, Konut sigortası kaç TL, m2 fiyatları ne kadar oldu?