Survivor All Star 2024'te finale sayılı günler kala, yarışmacı Ogeday Girişken'in elenmesiyle birlikte dikkatler özel hayatına çevrildi. Geçmişte Nisa Bölükbaşı ile olan ilişkisiyle gündem olan Ogeday'ın şimdiki sevgilisi sosyal medyada büyük merak uyandırdı. İşte Ogeday Girişken ve sevgilisi Zeynep Yumrutaş hakkında tüm detaylar...

Ogeday Girişken Kimdir?

Ogeday Girişken, 1992 yılında Adana'da doğdu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olan Ogeday, spor kariyerine Fenerbahçe kürek takımında başladı ve on yıl boyunca lisanslı sporcu olarak yer aldı. 2017 yılında Survivor yarışmasına katılarak kısa sürede öne çıktı ve o sezonun şampiyonu oldu. Ayrıca Litvanya'da düzenlenen U-23 Kürek Şampiyonası'nda dünya çapında sekizinci sırada yer aldı.

Ogeday Sevgilisi 1

Ogeday'ın Survivor Macerası

Ogeday Girişken, 2017 yılında katıldığı Survivor yarışmasında gerek karakteri gerekse parkurlardaki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 2022 yılında tekrar Survivor All Star'a katılan Ogeday, bu sezonun son dokunulmazlık oyununu kazanarak İstanbul'a gitmeyi garantiledi. Ancak, finalden önce elenmesi hayranlarını üzdü.

Özel Hayatı ve Sevgilisi

Ogeday Girişken'in özel hayatı da hayranları tarafından merak ediliyor. Geçmişte Survivor'dan Nisa Bölükbaşı ile birlikte olan Ogeday'ın şimdiki sevgilisi Zeynep Yumrutaş. Sosyal medyada bol bol birlikte pozlarını paylaşan çiftin ilişkisi büyük ilgi görüyor. Zeynep Yumrutaş, Sabancı Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nano Mühendislik Bölümü'nden mezun bir mühendis olarak kariyerine devam ediyor.

Emine Ün'ün Kızı Duru Kınay kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, babası kimdir, aslen nereli? Emine Ün'ün Kızı Duru Kınay kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, babası kimdir, aslen nereli?

Ogeday Sevgilisi

Sosyal Medyada Güzellikleri Konuşuluyor

Ogeday ve Zeynep'in sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar, çiftin güzellikleri ve uyumlarıyla dikkat çekiyor. Takipçileri, Zeynep Yumrutaş'ın güzelliğini ve çiftin birbirine olan sevgisini övgüyle karşılıyor. Ogeday'ın sevenleri, Zeynep hakkında daha fazla bilgi edinmek için sosyal medyada araştırmalar yapıyor.

Ogeday'ın Kariyeri

Survivor'daki başarısının ardından Ogeday Girişken, oyunculuk kariyerine de adım attı. 2018 yılında "Bir Litre Gözyaşı" dizisinde "Teoman" karakterini canlandırdı ve daha sonra 2019 yılında "Savaşçı" dizisinde "Astsubay Çavuş Demir Döğer" karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Spor ve televizyon kariyerinde başarılı adımlar atan Ogeday, gelecekte de dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek.

Ogeday Sevgilisi 2

Zeynep Yumrutaş Kimdir?

Zeynep Yumrutaş, genç yaşına rağmen başarılı bir kariyere sahip olan bir mühendis. Sabancı Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nano Mühendislik Bölümü'nden mezun olan Zeynep, kariyerinde hızla ilerlemekte ve Ogeday ile olan ilişkisiyle de sosyal medyada büyük ilgi görmektedir.

Çiftin İlişkisi

Ogeday ve Zeynep, ilişkilerini sosyal medyada sık sık paylaştıkları fotoğraflarla gözler önüne seriyor. Çiftin birbirine olan sevgisi ve uyumu, takipçileri tarafından takdir ediliyor. Ogeday'ın hayranları, Zeynep'in güzelliğini ve çiftin mutluluğunu övgüyle karşılıyor.

Editör: Zeliha YAKUT